reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nasz nowy dom” wraca na antenę Polsatu [wideo]

dodano: 2020-02-19 12:32
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Nasz nowy dom Polsat sezon 14 To już 14. sezon jednego z najbardziej przejmujących i chwytających za serce programów w historii telewizji. Tysiące przejechanych kilometrów i sto sześćdziesiąt osiem rodzin, którym dotychczas pomogła ekipa programu „Nasz nowy dom” – to dotychczasowy bilans brygady pod dowództwem Katarzyny Dowbor! Na tym jednak nie koniec, bowiem w nadchodzącej serii szansę na nowe życie otrzymają kolejne 24 rodziny!

Nasz nowy dom Polsat sezon 14


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną ekipa „Naszego nowego domu” odwiedzi najróżniejsze zakątki Polski w poszukiwaniu rodzin, które w wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń zmagają się z ogromnymi problemami, a remont ich domów jest zwieńczeniem starań o powrót do normalności i walki o lepsze jutro.

W nadchodzącej serii ekipa Katarzyny Dowbor będzie musiała zmierzyć się z ekstremalnymi historiami rodzin, których los wyjątkowo nie oszczędzał. Nie obędzie się bez łez wzruszenia, prawdziwych emocji i słów wsparcia.

W pierwszym odcinku brygada „Naszego nowego domu” zawita na Lubelszczyznę do miejscowości Bełżyce. To właśnie tam mieszka Pani Elżbieta, która samotnie wychowuje dwunastoletniego wnuka Eryka. Kilka lat temu, w wyniku pęknięcia tętniaka, na oczach kobiety zmarła jej córka. Chłopiec również był świadkiem niespodziewanej śmierci mamy. Zrozpaczona babcia rozpoczęła starania, aby stać się rodziną zastępczą dla wnuka. Niestety ich dom nie był przystosowany do potrzeb rodziny. Pani Elżbieta musiała zmierzyć się z wizją oddania chłopca do domu dziecka. Z pomocą życzliwych osób dostała mieszkanie służbowe. Dziś pani Elżbieta jest już na emeryturze, rodzina musi opuścić służbowe lokum i wrócić do domu, w którym nie może wychowywać się Eryk. Ekipa „Naszego Nowego Domu” pojawia się w momencie, gdy rodzina jest przerażona wizją, że kurator zdecyduje się umieścić chłopca w domu dziecka. Martyna Kupczyk i Wiesław Nowobilski staną przed ogromnym wyzwaniem stworzenia domu dla chłopca i kochającej babci.

Niestrudzona ekipa specjalistów pomoże również rodzinie z Komorowa, gdzie Pan Ireneusz wykonuje tytaniczną pracę opiekując się chorym na zanik mięśni Bartkiem. Noszenie dziecka, które w wyniku choroby i bezruchu jest bardzo ciężkie, to ogromne utrudnienie dla ojca. Jednak mężczyzna dzielnie znosił trudy życia, nie skarżąc się na swój los. Mama dziecka odeszła, ma nową rodzinę, a chłopiec zdecydował, że chce mieszkać z tatą i dziadkiem. W domu nie ma łazienki, kanalizacji, sprawnego ogrzewania, a wąskie przejścia i dziurawe podłogi uniemożliwiają jazdę wózkiem inwalidzkim. Do akcji wkroczą Maciej Pertkiewicz i Artur Witkowski, którzy postarają się zmienić życie rodziny z Komorowa.
 
Epika programu „Nasz nowy dom”, fot.: Telewizja Polsat

W nadchodzącym sezonie ekipa „Naszego nowego domu” pomoże kolejnym 24 rodzinom. Program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie niezawodne trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment.

Emisja programu od 4 marca, w każdą środę i czwartek o godz. 20:05 na antenie Polsatu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...