reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix testuje nowe, tańsze pakiety - Mobile i Mobile+

dodano: 2020-02-21 10:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Netflix W najbliższym czasie Netflix wprowadzi w Polsce, w ramach testów, dwa nowe plany subskrypcji, obok oferowanych już planów podstawowego, standard i premium. Mobile i Mobile+ mają być przeznaczone dla użytkowników urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Netflix mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan Mobile miałby kosztować 24 zł miesięcznie, czyli znacznie mniej niż aktualnie najtańszy plan podstawowy (34 zł). Mobile obejmowałby jedno urządzenie mobilne (brak możliwości odtwarzania na telewizorze czy komputerze), na którym treści wyświetlane byłyby w jakości SD.

Z kolei plan Mobile+ w cenie 38 zł miesięcznie pozwalałby na jednoczesne oglądanie na dwóch ekranach (nie tylko urządzenia mobilne, ale także komputery) w jakości HD. To taniej niż aktualny plan standard w cenie 43 zł miesięcznie, a taka sama jakość i liczba ekranów, jednak bez możliwości oglądania na telewizorze.

Jak informuje Netflix, wprowadzane testowo dwa nowe plany wynikają ze znacznego wzrostu wykorzystania urządzeń mobilnych jako sposobu konsumpcji treści w serwisie Netflix. Mobile i Mobile+ zostaną udostępnione na stałe, gdy odbiorcy doceniający zwiększoną elastyczność będą z nich korzystać i uznają tę zmianę za pozytywną, czytamy w komunikacie Netflixa.
 

Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem serwisu Netflix dla naszych odbiorców. Przeprowadzamy liczne testy, które pomagają nam lepiej rozumieć potrzeby konsumentów i być bliżej rozwiązań, których poszukują. Planujemy uruchomienie nowych testów w ciągu nadchodzących tygodni

- informuje biuro prasowe Netflixa.

Warto dodać, że w ciągu ostatnich miesięcy plany mobilne były już testowane i zostały wdrożone w kilku innych krajach.
 
Aktualne plany Netflixa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...
reklama