reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa usługa SVOD od A+E Networks

dodano: 2020-02-24 11:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

A&E Crime Central A+E Networks zaprezentował nową usługę internetową SVOD z treściami z gatunku true crime. A&E Crime Central jest dostępna w Stanach Zjednoczonych poprzez Amazon Prime Video Channels, aplikację Apple TV, Cox Contour TV i Contour Stream Player oraz Premium Subscriptions na The Roku Channel.

A&E Crime Central


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
A&E Crime Central pozwala subskrybentom na oglądanie bez reklam setek odcinków programów z biblioteki A+E. Są to produkcje na temat zbrodni i dochodzeń. Cena subskrypcji wynosi 4,99 dol. miesięcznie.
 

- A&E jest znane z najlepszych seriali o przestępstwach i wymiarze sprawiedliwości, a my z przyjemnością oferujemy produkt subskrypcyjny obejmujący bibliotekę treści skupiających się na zbrodniach i dochodzeniach - powiedział Mark Garner, EVP, Digital Content Licensing & Business Development w A+E Networks. - A&E Crime Central kontynuuje strategię zarabiania na najlepszych treściach, jednocześnie zaspokajając potrzeby najprawdziwszych fanów.

W ramach serwisu będzie można oglądać wybrane treści dostępne na kanałach A&E, History, Lifetime i LMN - łącznie ponad 900 filmów i programów, w tym „Dog the Bounty Hunter”, „The First 48: Missing Persons”, „After the First 48”, „Beyond Scared Straight”, „Nightwatch” i „Cold Case Files Classic”.
 

Klienci będą mogli skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego w ramach Apple TV, Amazon Prime Video Channels oraz Premium Subscriptions na The Roku Channel.

A&E Crime Central uzupełnia rosnącą rodzinę produktów SVOD od A+E Networks, w tym History Vault i Lifetime Movie Club.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...
reklama