reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa usługa SVOD od A+E Networks

dodano: 2020-02-24 11:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

A&E Crime Central A+E Networks zaprezentował nową usługę internetową SVOD z treściami z gatunku true crime. A&E Crime Central jest dostępna w Stanach Zjednoczonych poprzez Amazon Prime Video Channels, aplikację Apple TV, Cox Contour TV i Contour Stream Player oraz Premium Subscriptions na The Roku Channel.

A&E Crime Central


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
A&E Crime Central pozwala subskrybentom na oglądanie bez reklam setek odcinków programów z biblioteki A+E. Są to produkcje na temat zbrodni i dochodzeń. Cena subskrypcji wynosi 4,99 dol. miesięcznie.
 

- A&E jest znane z najlepszych seriali o przestępstwach i wymiarze sprawiedliwości, a my z przyjemnością oferujemy produkt subskrypcyjny obejmujący bibliotekę treści skupiających się na zbrodniach i dochodzeniach - powiedział Mark Garner, EVP, Digital Content Licensing & Business Development w A+E Networks. - A&E Crime Central kontynuuje strategię zarabiania na najlepszych treściach, jednocześnie zaspokajając potrzeby najprawdziwszych fanów.

W ramach serwisu będzie można oglądać wybrane treści dostępne na kanałach A&E, History, Lifetime i LMN - łącznie ponad 900 filmów i programów, w tym „Dog the Bounty Hunter”, „The First 48: Missing Persons”, „After the First 48”, „Beyond Scared Straight”, „Nightwatch” i „Cold Case Files Classic”.
 

Klienci będą mogli skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego w ramach Apple TV, Amazon Prime Video Channels oraz Premium Subscriptions na The Roku Channel.

A&E Crime Central uzupełnia rosnącą rodzinę produktów SVOD od A+E Networks, w tym History Vault i Lifetime Movie Club.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama