reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia i przygoda w marcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-03-01 23:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W marcu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Australijscy poławiacze homarów” (sezon 2.) i „Na ryby, po przygodę” (sezon 2.).

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Australijscy poławiacze homarów” 2 („Aussie Lobster Hunters” 2)
emisja: od czwartku, 5 marca br. o 21:00

W drugiej serii programu widzowie śledzą „na żywo” pracę załóg pięciu kutrów poławiających homary w czasie zimowego sezonu połowów tych skorupiaków. Ocean Południowy to najbardziej niebezpieczne wody Australii, ale dla bohaterów programu może to być ostatnia szansa na zarobek przed końcem sezonu. Załogi pracują w dzień i w nocy, zmagając się ze sztormową pogodą i wzburzonym morzem, wciągając na śliski pokład setki kilogramów homarów. W takich warunkach nawet najmniejszy problem może się okazać śmiertelnie niebezpieczny - a od najbliższego portu dzieli rybaków nawet kilkaset kilometrów. Naturalnymi przeciwnikami są nie tylko wypadki, awarie sprzętu, sztormy i wodne drapieżniki, ale także stale zmieniająca się cena homarów na rynku. Jeśli kapitan podejmie właściwe decyzje, może zbić fortunę - ale też jeden błąd może oznaczać stratę wszystkiego. - Ten program to historia ryzyka, strategii i umiejętności, ale także ekonomicznego bytu konkretnych ludzi i ich rodzin - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Na ryby, po przygodę” 2 („Fishing Adventurer” 2)
emisja: od soboty, 21 marca br. o 20:00

Jak czytamy w opisie, program opowiada o przygodach młodego, charyzmatycznego wędkarza, Cyrila Chauqueta. Razem z nim widzowie odwiedzą najdalsze zakątki naszej planety, odkrywając nie tylko egzotyczne gatunki ryb, ale także miejscową kulturę, krajobrazy i fascynujących ludzi, którzy otworzą przed widzami drzwi swoich domów i opowiedzą własne historie. „Na ryby, po przygodę” to opowieść o wędkarstwie i wędkarzach z całego świata - o ludziach, którzy łowią dla sportu albo by zapewnić byt swoim rodzinom. W każdym odcinku widzowie wyruszą do nowego miejsca, usłyszą wiele opowieści i anegdot, spotkają ciekawych ludzi i spróbują złowić rybę, na której najbardziej zależy Cyrilowi Chauquetowi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...
reklama