reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Puls wraca do projektu Puls Kids [wideo]

dodano: 2020-03-09 03:54 | aktualizacja: 2020-03-09 15:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

Puls 2 Puls2  „Puls Kids” W poniedziałek, 9 marca br. w ramówce kanału Puls 2 zadebiutowało pasmo „Puls Kids”, które zastąpiło „Junior TV”. W jego ofercie widzowie znajdą filmy i seriale animowane dla dzieci. Będzie je można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45-20:00, w soboty od 7:30 do 12:00, a w niedziele od 7:30 do 9:00.

Puls 2 Puls2 „Puls Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dotychczas codzienne pasmo w stacji Puls 2 z produkcjami dla najmłodszych widzów funkcjonowało pod nazwą „Junior TV” (więcej tutaj). Początkowo było ono obecne także w TV Puls (więcej tutaj).

Dodajmy, że marka Puls Kids pojawiła się na rynku w 2010 roku (więcej tutaj i tutaj). Telewizja Puls, nadawca TV Puls, miała uruchomić kanał pod nazwą Puls Kids, z ofertą skierowaną do dzieci, młodzieży i rodziców, który miałby trafić na drugi multipleks (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj i tutaj). 17 maja 2010 roku spółka Telewizja Puls z siedzibą w Warszawie wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o udzielenie koncesji na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą Puls Kids. Pismem z dnia 16 czerwca 2010 roku wnioskodawca zmienił wnioskowaną nazwę programu na TV Puls 2. Ostatecznie jednak stacja ruszyła 19 lipca 2012 roku jako Puls 2 (więcej tutaj).

Jak informuje nadawca, ofertę programową „Puls Kids” tworzą wyselekcjonowane, bezpieczne, najbardziej wartościowe i jakościowe animacje. Już 9 marca startują dwie nowości – „Pidżamersi” (pon.-pt., godz. 18:35) oraz „Smerfy” (pon.-pt., godz. 19:20). Poza tym w ofercie znajdą się: „Psi Patrol”, „Strażak Sam”, „Bing”, „Marta mówi”, „Blaze i megamaszyny”, „Miraculous: Biedronka i Czarny kot”, „Mustang: Duch wolności”, „Jeźdźcy smoków” i wiele innych.

Specjalnie na potrzeby pasma „Puls Kids”, Telewizja Puls stworzyła brand hero – sympatycznego, animowanego Jeżyka, którego można spotkać na antenie w serii zabawnych scenek. Jeżyk jest przewodnikiem po świecie „Puls Kids”, a już wkrótce stanie się inspiracją dla różnych ciekawych akcji edukacyjnych i społecznych. Dzieci będą mogły się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną, informuje nadawca.Uzupełnieniem pasma „Puls Kids” jest obecność online: nowa strona pulskids.pl oraz profil na Facebooku.

„Puls Kids” - emisja codziennie (od 9 marca 2020 roku) w kanale Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...
reklama