reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Samsung bezpłatnie dezynfekuje smartfony

dodano: 2020-03-11 10:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Samsung/satkurier.pl

Samsung dezynfekcja Samsung poinformował, że w wybranych salonach Samsung Brand Store oraz autoryzowanych punktach serwisowych Samsung dostępne są specjalne urządzenia do dezynfekcji wykorzystujące promienie UV-C. Mogą z nich bezpłatnie skorzystać użytkownicy dowolnej marki smartfonów. Najpierw należy jednak wziąć pod rozwagę, czy wychodzenie z domu do takich miejsc, jak galerie handlowe i inne, jest konieczne w dobie zagrożenia epidemią koronawirusa.

Samsung dezynfekcja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
10 minut - tyle zajmuje pozbycie się nawet 99,99 proc. drobnoustrojów, które w trakcie normalnego użytkowania osadzają się na smartfonach, informuje Samsung. Firma udostępnia konsumentom narzędzia do dezynfekcji smartfonów promieniami UV-C.
 

- Smartfony to jedne z najczęściej używanych urządzeń, co powoduje, że na ich obudowach mogą osadzać się różne substancje i bakterie. Zwykłe, domowe metody czyszczenia smartfonów nie dają pewności, że usuniemy je wszystkie. Dlatego postanowiliśmy zaoferować skuteczniejsze rozwiązanie - dezynfekcję promieniami UV-C - powiedział Marcin Gontarski, Senior Service Operations Manager w Samsung Electronics Polska.

Wystarczy włożyć smartfon do urządzenia dezynfekującego. Technika dezynfekcji promieniami UV-C pozwala oddziaływać na całą powierzchnię urządzenia, zabijając w ten sposób aż 99,99 proc. drobnoustrojów. Konsumenci mogą z niej skorzystać bezpłatnie, odwiedzając wybrane salony Samsung Brand Store oraz autoryzowane punkty serwisowe Samsung.

Lista salonów Samsung Brand Store: https://www.samsung.com/pl/support/smartserviceinshop/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Smartfony


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama