reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

DAZN uruchomi 10 bezpłatnych kanałów

dodano: 2024-05-17 14:38
autor: RO | źródło: DAZN/satkurier.pl

DAZN DAZN, wiodąca na świecie platforma streamingu wydarzeń sportowych, ogłasza start 10 nowych kanałów we współpracy z liderem branży Amagi. Celem jest poszerzanie bezpłatnej oferty sportowej. Inicjatywa ta stanowi znaczący kamień milowy w dążeniu DAZN w dostarczanie niezrównanej rozrywki sportowej fanom na całym świecie.

dazngroup.com
kanały sportowe FAST w platformie streamingowej DAZN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Opierając się na partnerstwie z Amagi, kanały te zaprezentują szereg wciągających treści sportowych.

Umowa sprawia, że DAZN jeszcze bardziej będzie postrzegany jako globalny dom dla sportów walki. Nowe kanały zapewnią fanom treści 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i uzupełnią bogate portfolio ponad 150 walk na najwyższym poziomie na żywo, które DAZN transmituje każdego roku.

Fani dzięki darmowemu poziomowi mogą uzyskać dostęp do ogromnej gamy dyscyplin sportowych, w tym jeszcze większej liczby najlepszych sportów walki. Wykorzystując ogólnoświatowy zasięg DAZN i wiodącą na rynku technologię, kanały te będą udostępniać najlepsze wydarzenia sportowe na nowe sposoby. Jesteśmy dumni, że coraz więcej organizacji sportowych uznaje DAZN za partnera z wyboru, jeśli chcą nawiązać kontakt z szerszą widownią, ponieważ jesteśmy jedynym partnerem, który może zaoferować globalny zasięg

- powiedział Shay Segev, dyrektor generalny DAZN Group.


W ofercie znajdą się 3 nowe kanały bokserskie, które uzupełnią bogaty katalog ponad 150 wieczorów najwyższego poziomu, oferowanego już w innych kanałach. Pozostałe zaoferują szeroki zakres innych sportów, od wioślarstwa po tenis, sporty motorowe czy bilard.

Ofertę wzbogacają następujące kanały FAST:
  • Matchroom Boxing, Boxing TV, PDC Darts, Motorvision TV, Lacrosse TV, Padel TIME TV, SportStak, Moto America TV, Billiard TV i ACL Cornhole TV.
  • Z tej grupy Boxing TV, SportStak i Billiard TV mają być niedostępne na rynku w Azji.

Amagi po rozszerzeniu partnerstwa strategicznego będzie działać jako wyłączny partner DAZN w zakresie technologii, treści i monetyzacji. Ta współpraca wykorzysta wszechstronne możliwości Amagi do obsługi transmisji na żywo w chmurze oraz obsługi i dystrybucji telewizji FAST.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...