reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Insight TV UHD w ofercie sieci Toya

dodano: 2020-03-11 10:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya/satkurier.pl

Toya 4K 11 marca br. łódzka sieć kablowa Toya wzbogaciła ofertę telewizyjną. Nowością jest kanał Insight TV UHD, dostępny w pakiecie Bogatym na pozycji nr 200. Po tej zmianie w ofercie Toya znajduje się 235 kanałów, w tym 159 HD i 3 w jakości 4K (FunBox UHD, Ultra TV 4K, Insight TV UHD).

Insight TV UHD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Insight TV UHD jest nadawany w rozdzielczości 4K w technologiach HDR (High Dynamic Range), WCG (Wide Color Gamut) oraz HFR (High Frame Rate) z częstotliwością odświeżania 50 klatek na sekundę.

Oprócz kanału linearnego kilkanaście wybranych programów Insight TV trafi do katalogu Free VOD Toya, zarówno w jakości 4K, jak i HD, tak aby również użytkownicy platformy 3G mogli zobaczyć zapoznać się z ofertą kanału Insight TV.

Przypomnijmy, że Toya wprowadziła do oferty dekoder i kanały UHD w ramach tak zwanej platformy MAXX w październiku 2019 roku.

Insight TV UHD to kanał dla miłośników sportu, niespotykanych wrażeń i dobrej rozrywki. Produkcje realizowane są przez najlepszych reżyserów i operatorów docierających do niedostępnych zakątków świata. Pokazują nieprawdopodobne zdarzenia i sytuacje. Przedstawiają bohaterów, którzy przekraczają granice i bariery ludzkich możliwości, a jednocześnie są niebywale kreatywni i odważni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...