reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC tymczasowo zamyka punkty sprzedaży

dodano: 2020-03-16 09:48 | aktualizacja: 2020-03-16 10:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

UPC Polska Zgodnie z decyzjami podjętymi przez administrację państwową, aby wspierać walkę z koronawirusem, UPC Polska tymczasowo zamyka punkty sprzedaży w Polsce - zarówno te w centrach handlowych, jak i poza nimi. By zapewnić klientom obsługę i wsparcie, otwarte pozostaną cztery salony w największych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Katowicach oraz Krakowie.

UPC Polska zostanwdomu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma wprowadziła również szereg zasad i rozwiązań, aby zwiększyć bezpieczeństwo klientów i pracowników. UPC zapewni pełną obsługę klientów poprzez kanały online oraz call center, czytamy w komunikacie operatora.
 

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest naszym priorytetem, dlatego podjęliśmy nadzwyczajne środki, aby ich chronić. Zgodnie z rządową rekomendacją - #zostańwdomu - zamknęliśmy niemal wszystkie punkty sprzedaży w Polsce i wdrożyliśmy pracę zdalną dla większości pracowników UPC. Liczba osób pozostających w domu rośnie, a nasza sieć odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu im możliwości pracy oraz dostępu do rozrywki. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom dostarczanych usług i obsługi klienta. Nasza infrastruktura jest odpowiednio przygotowana, by zapewnić klientom niezawodny dostęp do usług. Stale monitorujemy sytuację, gotowi reagować na bieżąco, by zapewnić ciągłość usług na najwyższym poziomie

- powiedział Robert Redeleanu, CEO UPC Polska.

Od piątku, 13 marca większość pracowników UPC kontynuuje pracę w trybie zdalnym, z wyłączeniem niewielkiej grupy osób, których obecność w lokalizacjach ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych usług i ciągłości prowadzonych działań. Wdrożono również dodatkowe zasady bezpieczeństwa dla techników i instalatorów UPC, oparte na oficjalnych zaleceniach Głównego Inspektoratu Sanitarnego, aby proces instalacji był bezpieczny zarówno dla klientów, jak i pracowników.

Dodatkowo w usłudze VOD UPC utworzono dwie specjalne strefy kinowe - jedną dla rodzin i jedną dla dzieci. Można w nich znaleźć najnowsze kinowe hity w specjalnej cenie. Ponadto od poniedziałku, 16 marca wszystkie kanały dla dzieci zostaną udostępnione wszystkim klientom usług telewizyjnych - w tak zwanym oknie otwartym.

Salony sprzedaży, które pozostaną otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 9-17:
  • Warszawa (al. Jana Pawła II),
  • Gdańsk (al. Grunwaldzka),
  • Katowice (ul. Graniczna),
  • Kraków (ul. Kluczborska).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama