reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kevin sam w domu” zamiast „Tańca z gwiazdami”

dodano: 2020-03-17 11:36 | aktualizacja: 2020-03-17 12:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Polsat Kevin sam w domu W piątek, 13 marca Telewizja Polsat zaprosiła w mediach społecznościowych w zabawny sposób do oglądania „Tańca z gwiazdami”, zamieszczając fotografię Kevina opatrzonego napisem „Bądź jak Kevin!” i hashtagiem #zostańwdomu. Jedna z użytkowniczek następująco skomentowała ten wpis: „już myślałam, że Kevina dzisiaj dacie”. Jak się okazało, niewiele się pomyliła, bo tylko o tydzień. „Kevin sam w domu” zostanie wyemitowany w piątek, 20 marca o godz. 20:00, właśnie zamiast „Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami”.

Kevin sam w domu Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że aktualna edycja „Tańca z gwiazdami” została zawieszona do jesieni z uwagi na zagrożenie koronawirusem. W piątek, 13 marca Polsat wyemitował premierowo drugi odcinek 11. sezonu programu, jednak tym razem, po raz pierwszy w historii, bez udziału publiczności w studiu.

Kevin sam w domu
Emisja: 20 marca (piątek), godz. 20:00, telewizja Polsat

Znakomita komedia familijna, która stała się wielkim przebojem kinowym na całym świecie. Rodzina McAllisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania w drodze na lotnisko, zapominają o jednej sprawie. Zapominają ze sobą zabrać: ośmioletniego Kevina (znakomity Macaulay Culkin). Chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Tym bardziej, że na horyzoncie pojawia się dwóch złodziejaszków (Joe Pesci i Daniel Stern), którzy tylko czekają by okraść dom McAllisterów. Nie wiedzą jeszcze, że wpadli w poważne tarapaty.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...
reklama