reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Rodzina z rekordem oglądalności dzięki transmisji mszy św.

dodano: 2020-03-23 13:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat

Polsat Rodzina Grupa Polsat poinformowała, że transmisję mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (22 marca, godz. 9:00) śledziło w Polsat News ponad 600 tys. widzów, a mszę dla dzieci (godz. 10:30) w Polsat Rodzina prawie 100 tys. widzów. To rekord od początku nadawania kanału Polsat Rodzina.

Polsat Rodzina 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisja mszy świętej o godzinie 9:00 w Polsat News uzyskała 6,5 proc. udziałów w grupie wszystkich widzów oraz 3,7 proc. w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był wśród pięciu najpopularniejszych stacji w kraju. Wśród widzów oglądających mszę za pośrednictwem dekoderów Cyfrowego Polsatu, w trakcie transmisji Polsat News był najchętniej oglądaną stacją z udziałami na poziomie 18,5 proc. w grupie 4+.

Msza święta dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina, jedyna tego typu transmisja w polskiej telewizji, w ostatnią niedzielę również cieszyła się dużym zainteresowaniem. Transmisję w Polsat Rodzina wybrało prawie 100 tys. widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 0,8 proc. w grupie 4+ oraz prawie 1 proc. w grupie wiekowej 16-49. To rekordowe wyniki Polsat Rodzina od początku nadawania stacji.

Transmisja mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej będzie dostępna dla widzów Polsat News oraz Polsat Rodzina o tej samej porze również w następną niedzielę.

Dane: Nielsen Audience Measurement


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Multiswitch Johansson 9733PL Unicable I/II

Multiswitch, przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy klasycznej instalacji multiswitchowej. Możliwość...

250 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama