reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wspólne lekcje online WP Pilot i Brainly

dodano: 2020-03-23 20:09
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP

Lekcje Online WP Pilot WP Pilot, platforma telewizyjna Wirtualnej Polski, oraz Brainly, internetowa społeczność 150 milionów uczniów, rodziców i nauczycieli, zaczynają współpracę. Od wtorku, 24 marca ruszają wspólne zdalne lekcje WP Pilot i Brainly.

WP Pilot Brainly


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Codziennie od poniedziałku do piątku między 11:00 a 12:30 nauczyciele będą przygotowywać uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Internetowa transmisja wideo składać będzie się z wykładu i 45-minutowej sesji odpowiedzi na pytania użytkowników WP Pilot i społeczności Brainly.
 

– Tysiące uczniów i ich rodziców zmagają się w domach z zadaniami z Librusa. Potrzebują pomocy w ich wyjaśnieniu i w przygotowaniu do egzaminu. Nasz kanał edukacyjny stał się jednym z najbardziej popularnych w WP Pilocie. Bardzo się cieszę, że od teraz będziemy współpracować z Brainly. Dzięki temu dotrzemy do większej grupy zainteresowanych – mówi Tomasz Machała, prezes WP Pilot.

– Edukacja w domu to wyzwanie dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Wszyscy w Brainly czujemy powagę zadania i jesteśmy zdeterminowani, by jeszcze mocniej wspierać uczniów i rodziców w nauce z domu, teraz także w WP Pilocie – mówi Michał Gwiazdowski, General Manager Brainly na rynku polskim, rosyjskim i rumuńskim.

Brainly to społeczność internetowa skupiająca uczniów, rodziców i nauczycieli. Platforma, z której korzysta miesięcznie ponad 150 mln użytkowników na całym świecie, to sieć edukacyjna do wzajemnej nauki (peer-to-peer learning) umożliwiająca poszerzanie wiedzy oraz uzyskanie pomocy w problemach z zadaniami domowymi czy powtórką przed sprawdzianem, zarówno w zakresie nauk ścisłych, języków obcych, jak i nauk humanistycznych. Startup założony w Krakowie posiada biuro w Nowym Jorku i Barcelonie, i dociera do użytkowników z 35 krajów na całym świecie. Do tej pory firma została wsparta m.in. przez: Naspers, Point Nine Capital, General Catalyst, Runa Capital i Learn Capital oraz Mantaray VC łączną kwotą 65,8 mln dolarów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...
reklama