reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„WFH New Reality” w CNN International

dodano: 2020-03-28 00:01 | aktualizacja: 2020-03-28 11:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: CNN International

CNN Podczas gdy cały świat dostosowuje swoją codzienność do niezwykłej sytuacji, w której wszyscy się aktualnie znajdujemy, i jednoczy się we wspólnej walce z COVID-19, Richard Quest (a także Paula Hancocks oraz Anna Stewart) z CNN bada nowe warunki pracy, do których muszą dopasować się firmy na całym globie. Program „WFH New Reality”, który został nakręcony przy użyciu telefonów komórkowych, a także aplikacji do wideokonferencji, będzie emitowany w CNN International i - jak zapowiada nadawca - przedstawi cenne wskazówki oraz rady dotyczące pracy zdalnej.

CNN International


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, CNN rozmawia z ekspertami z różnych dziedzin, m.in. zdalnej technologii, psychologii, fitnessu i zarządzania, aby odkryć najlepsze rozwiązania, które pozwolą zwiększyć produktywność oraz zbadać, na ile zmieni to nasze dotychczasowe podejście do sposobu pracy.

Aby pokazać różne sposoby pracy z domu, które są obecnie testowane na całym świecie, do Richarda Questa dołączają również inni prowadzący stacji - Paula Hancocks oraz Anna Stewart.

- Jest to jak dotąd pierwsza próba utrzymania globalnej gospodarki przy użyciu technologii, z uwzględnieniem ludzi pracujących w tak różnych i niesprawdzonych warunkach, na tak dużą skalę. Na bieżąco poznajemy pułapki, wady oraz zalety i szukamy najlepszych sposobów na funkcjonowanie biznesu

- mówi o premierze programu „WFH New Reality” Richard Quest.


Program „WFH New Reality” będzie emitowany w CNN International w następujących terminach: w sobotę, 28 marca br. o godzinie 6:00 CET, w niedzielę, 29 marca br. o godzinie 18:00 CET i w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 29 na 30 marca br. o godzinie 4:00 CET.
 
Richard Quest w programie „WFH New Reality”, foto: WarnerMedia
Richard Quest w programie „WFH New Reality”, foto: WarnerMedia


„WFH New Reality” - emisja w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 219 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama