reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Akta Fajbusiewicza” i szpitale w kwietniu w CI Polsat

dodano: 2020-03-30 03:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W kwietniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Ostatnie godziny przed śmiercią” (sezon 2.), „Akta Fajbusiewicza” i „Nawiedzone szpitale”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, Crime+Investigation Polsat w kwietniu br. zaprezentuje swój nowy program - „Akta Fajbusiewicza”. Legendarny dziennikarz wraca do spraw nierozwiązanych, które mimo upływu lat, wciąż go dręczą. Pojawią się także nowe odcinki programu „Ostatnie godziny przed śmiercią”. Dla fanów tematyki paranormalnej nadawca przygotował program przyprawiający o gęsią skórkę - „Nawiedzone szpitale”.

Kwiecień 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Ostatnie godziny przed śmiercią” 2 („Homicide: Hours To Kill” 2)
emisja: w czwartki (od 2 kwietnia br.) o 22:00

W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Dokumentalny cykl „Godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę. Każdy odcinek to zabójcza układanka z takich elementów jak zazdrosny małżonek, chorobliwe namiętności, skrywane sekrety i narzędzie zbrodni - z których krok po kroku wyłania się obraz całości. - W pasjonujących rozmowach przeplatanych materiałami archiwalnymi i sugestywnymi rekonstrukcjami ożywają emocje, a napięcie sięga zenitu niczym w najlepszych kinowych thrillerach - czytamy w opisie (więcej tutaj).

„Akta Fajbusiewicza” („Fajbusiewicz Files”)
emisja: w piątki (od 10 kwietnia br.) o 22:00

Michał Fajbusiewicz od ponad 30 lat zajmuje się sprawami kryminalnymi i dzięki Jego zaangażowaniu  wiele z nich zostało rozwiązanych. Są jednak przypadki, które nie znalazły finału w postaci ukarania sprawców. Coraz częściej do tych spraw sięgają policjanci z tak zwanych zespołów „Archiwum X” i po latach z sukcesem je rozwiązują. Michał Fajbusiewicz podąża tym śladem i po raz kolejny wraca do śledztw, które wydają się być zapomniane i odłożone na półkę, ponieważ  wierzy, że nigdy nie jest za późno na poznanie prawdy (więcej tutaj).

„Nawiedzone szpitale” („Haunted Hospitals”)
emisja: w środy (od 22 kwietnia br.) o 22:00

Serial „Nawiedzone szpitale” przedstawia historie zjawisk paranormalnych zaobserwowanych w placówkach medycznych, domach opieki i kostnicach. O swoich doświadczeniach opowiadają lekarze, pielęgniarki i pacjenci.
 
Michał Fajbusiewicz w programie „Akta Fajbusiewicza”, foto: A+E Networks
Michał Fajbusiewicz w programie „Akta Fajbusiewicza”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...
reklama