reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła na YouTube

dodano: 2020-04-03 10:28 | aktualizacja: 2020-04-03 17:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła Na YouTube można znaleźć kanał stanowiący alternatywę wobec „Szkoły z TVP”. Od 16 marca działa Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, oferująca interaktywne lekcje online oraz wsparcie dla uczniów przygotowujących się do matury i egzaminu ośmioklasisty.

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Darmowe korepetycje przygotowane są dla uczniów z całej Polski przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wirtualne lekcje prowadzą nauczyciele m.in. z X Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu.

Jest możliwość zadawania pytań na lekcji, na bieżąco za pomocą messengera FB /KujawskoPomorskaeSzkola/ - m.me/KujawskoPomorskaeSzkola.

Jak informują twórcy tego projektu, e-szkoła powstała w dwa dni i wystartowała w poniedziałek, 16 marca o godz. 9:00. Początkowo z sześcioma lekcjami (po ~30 min) na żywo dziennie. Od 23 marca z dwóch sal lekcyjnych prowadzone są na żywo zajęcia dla szkół podstawowych i liceów po dziesięć lekcji każda (20 lekcji dziennie w jakości HD).
 

Obecnie Kujawsko-Pomorską e-Szkołę na YouTube subskrybuje 12,3 tys. internautów. Lekcje na żywo transmitowane są również na Facebooku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama