reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła na YouTube

dodano: 2020-04-03 10:28 | aktualizacja: 2020-04-03 17:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła Na YouTube można znaleźć kanał stanowiący alternatywę wobec „Szkoły z TVP”. Od 16 marca działa Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, oferująca interaktywne lekcje online oraz wsparcie dla uczniów przygotowujących się do matury i egzaminu ośmioklasisty.

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Darmowe korepetycje przygotowane są dla uczniów z całej Polski przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wirtualne lekcje prowadzą nauczyciele m.in. z X Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu.

Jest możliwość zadawania pytań na lekcji, na bieżąco za pomocą messengera FB /KujawskoPomorskaeSzkola/ - m.me/KujawskoPomorskaeSzkola.

Jak informują twórcy tego projektu, e-szkoła powstała w dwa dni i wystartowała w poniedziałek, 16 marca o godz. 9:00. Początkowo z sześcioma lekcjami (po ~30 min) na żywo dziennie. Od 23 marca z dwóch sal lekcyjnych prowadzone są na żywo zajęcia dla szkół podstawowych i liceów po dziesięć lekcji każda (20 lekcji dziennie w jakości HD).
 

Obecnie Kujawsko-Pomorską e-Szkołę na YouTube subskrybuje 12,3 tys. internautów. Lekcje na żywo transmitowane są również na Facebooku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...
reklama