reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Świat: „Bad Boy” z wcześniejszą premierą online

dodano: 2020-04-12 23:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat „Bad Boy” Od piątku, 21 lutego br. w kinach w całej Polsce widzowie mogli oglądać film „Bad Boy”. Producentem filmu jest Vega Investments, a dystrybutorem jest Kino Świat. Z uwagi na zagrożenie w Polsce koronawirusem i chorobą COVID-19, a co za tym idzie - zamknięciem kin, od środy, 8 kwietnia br. film ten dostępny jest w usługach premium VOD na platformach: Player+, Canal+, vod.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili i Netflix.

Kino Świat „Bad Boy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach - wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski - Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.
 
Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (w tej roli Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Aleksandra (Katarzyna Zawadzka), adwokatka znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Aleksandra coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata (więcej tutaj).

„Bad Boy” - o filmie - produkcja: Polska 2019; reżyseria: Patryk Vega („Pitbull”, „Botoks”, „Kobiety mafii” i „Polityka”); scenariusz: Olaf Olszewski („Kobiety mafii”, „Kobiety mafii 2”, „Botoks” i „Polityka”); obsada: Antoni Królikowski („Miasto 44”, „Bodo”, „Karbala” i Polityka”), Maciej Stuhr („Planeta singli”, „Obywatel”, „Pokłosie” i „Polityka”), Andrzej Grabowski („PitBull”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Listy do M. 3” i „Polityka”), Piotr Stramowski („W spirali”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Botoks” i „Fighter”), Małgorzata Kożuchowska („Kiler”, „Kochaj”, „Proceder” i „Plagi Breslau”), Katarzyna Zawadzka („W imieniu diabła”, „Chce się żyć” i „Baczyński”), Zbigniew Zamachowski („Kurier”, „Pitbull. Ostatni pies”, „Bogowie” i „Polityka”), Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.
 
Iwona Węgrowska na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Iwona Węgrowska na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Katarzyna Zawadzka na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Katarzyna Zawadzka na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Antoni Królikowski, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr i Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Bad Boy”, foto: Kino Świat
Antoni Królikowski, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr i Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Bad Boy”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...