reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Quibi - „szybkie kęsy” dostępne także w Polsce

dodano: 2020-04-14 12:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CNBC/satkurier.pl

Quibi Platforma streamingowa Quibi, która wystartowała 6 kwietnia 2020 roku na całym świecie, zanotowała 1,7 mln pobrań w ciągu pierwszego tygodnia od premiery, poinformowała dyrektor generalna Quibi, Meg Whitman, w programie CNBC „Squawk on the Street”.

Quibi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Quibi to skrót od quick bites - szybkie kęsy. Ta nowa usługa jest dostępna w formie aplikacji na urządzenia mobilne (iOS i Android), oferując krótkie materiały wideo. W założeniu usługa ta miała stanowić idealne wypełnienie wolnego czasu, gdy czekamy w kolejce lub poruszamy się transportem publicznym.

Pierwsze 90 dni korzystania z Quibi jest bezpłatne, następnie kosztuje 4,99 dol. miesięcznie za wersję z reklamami lub 7,99 dol. za wersję bez reklam (37,99 zł miesięcznie). 1,7 mln pobrań aplikacji na całym świecie w ciągu tygodnia od premiery nie jest jakimś szczególnie zachwycającym wynikiem w porównaniu z 5 mln pobrań pierwszego dnia debiutu Disney+ w Austrii, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Jednak start Disney+ poprzedzony był znacznie szerszą kampanią, a marka Disney jest znana na całym świecie.

Quibi pracuje nad możliwością przesyłania treści z aplikacji na telewizory Smart TV. Choć z Quibi można korzystać także w Polsce, to usługa nie jest przygotowana na nasz rynek - brak polskiej wersji językowej i napisów.

Zwiastuny wybranych produkcji dostępnych na Quibi:Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama