reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„I tak się pobierzemy” 2 i filmy w maju w Lifetime

dodano: 2020-04-20 06:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W maju br, kanał Lifetime poleca swoim widzom takie programy jak „I tak się pobierzemy” (sezon 2.) i „Inna para biustonoszy” (sezon 2.), a w ramach cyklu „Kino Lifetime” takie filmy jak „Oddajcie mój dom”, „To nie mój syn” i „Nieme przyzwolenie”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, na majowe wieczory telewizja Lifetime proponuje dawkę hollywoodzkich produkcji prezentowanych od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 w paśmie „Kino Lifetime”. Premierowo zaprezentowane będą w nim m.in. przejmujący dramat o przemocy wobec nastolatków „Nieme przyzwolenie”, w którym w jedną z głównych ról wcieliła się Shannen Doherty, gwiazda kultowego serialu „Beverly Hills 90210”, oraz pełne suspensu thrillery kryminalne „Oddajcie mój dom” i "To nie mój syn". W maju br. do Lifetime powróci także m.in. doceniony przez widzów program „I tak się pobierzemy”, poświęcony perypetiom par, których rodziny i bliscy nie akceptują ich miłości.

Maj 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku o 22:00
Na majowe wieczory Lifetime proponuje dawkę hollywoodzkich produkcji prezentowanych od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 w paśmie „Kino Lifetime”. Premierowo zaprezentowane w nim będą m.in. przejmujący dramat o przemocy wobec nastolatków „Nieme przyzwolenie”, w którym w jedną z głównych ról wcieliła się Shannen Doherty, gwiazda kultowego serialu „Beverly Hills 90210”, oraz pełne suspensu thrillery kryminalne, takie jak „Oddajcie mój dom” (więcej tutaj).

„I tak się pobierzemy” 2 („Bride & Prejudice: Forbidden Love” 2)
emisja: we wtorki (od 5 maja br.) o 21:00

Niekonwencjonalne pary spotykają się z głęboką krytyką ze strony bliskich, którzy nie chcą udzielić im błogosławieństwa, kierowani osobistymi uprzedzeniami na temat różnic rasowych, religijnych, klasowych czy seksualnych. Przyszłość i zaplanowane przez nich śluby stoją pod znakiem zapytania. Czy ich miłość jest dość silna, by pokonać przeszkody? Kto nie wytrzyma presji? Czyj rodzina i przyjaciele przyjdą na wesele? A jeśli tak, to czy zaakceptują ich związek?

„Kino Lifetime”:
„Oddajcie mój dom” („The Wrong House”)
emisja: w środę, 6 maja br. o 22:00

Rebecca Lassiter i jej mąż Brian wyprowadzają się z Nowego Jorku, by wraz z córką zamieszkać na przedmieściach Los Angeles, gdzie upatrzyli sobie idealny dom. Miejscową trenerkę osobistą, Kathleen, łączy z budynkiem tajemnicza przeszłość i kobieta jest niepocieszona, że para zaoferowała za nieruchomość wyższą cenę niż ona. Krótko po przeprowadzce Rebecca i Brian doświadczają dziwnych zdarzeń - otrzymują niezamówione zakupy, bez ich wiedzy pojawia się ekipa deratyzacyjna, w końcu ktoś wrzuca kamień przez okno. Spokojne życie rodziny zamienia się w piekło, a kiedy Lassiterowie uzmysławiają sobie, że Kathleen nie cofnie się przed niczym, by zdobyć dom, zaczyna w nich narastać obawa o własne bezpieczeństwo.

„Kino Lifetime”:
„To nie mój syn” („The Wrong Child”)
emisja: w czwartek, 7 maja br. o 22:00

Zamożna Renee jest szczęśliwą żoną wziętego architekta Charlesa. Pewnego dnia w ich domu pojawia się Andrew, który twierdzi, że jest jego synem. Charles ma podejrzenia wobec nastolatka, ale Renee i jej córka witają go z otwartymi ramionami - dopóki obie nie odkryją, że chłopak jest mściwym socjopatą gotowym posunąć się nawet do morderstwa. Występują: Vivica A. Fox, Gary Daniels, Robbie Davidson, Stevana Jackson i Tracy Nelson.

„Inna para biustonoszy” 2 („Double Divas” 2)
emisja: w czwartki (od 14 maja br.) o 21:00

Jeśli chcesz wiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w życiu kobiety, nie pytaj jej męża ani jej najlepszej przyjaciółki, zapytaj kobietę, która... dopasowała jej stanik. Livie Rae Lingerie w Atlancie szczyci się zespołem specjalistów i pracuje z klientkami, których barwne osobowości pasują do kolorowych, satynowych staników które butik tworzy na ich zamówienie. Ekscentryczne właścicielki Cynthia i Molly sprawią, że wszystkie ich klientki - od żony kaznodziei po trzykrotnie rozwiedzioną przyszłą pannę młodą, odnajdą w sobie wewnętrzną boginię.

„Kino Lifetime”:
„Nieme przyzwolenie” („No One Would Tell”)
emisja: w czwartek, 14 maja br. o 22:00

Obraz będący aktualizacją historii przedstawionej w filmie telewizyjnym z 1996 roku zajmuje się problemem emocjonalnej i fizycznej przemocy wśród nastolatków.Laura Collins (w tej roli Shannen Doherty), matka samotnie wychowująca Sarah (Matreya Scarrwener) ma za sobą burzliwe związki, więc kiedy jej córka zaczyna spotykać się z lubianym i charyzmatycznym Robem Tennisonem z radością przyklaskuje ich relacji. Z czasem jednak okazuje się, że Rob ma też mroczne oblicze, a jego zaborczość zaczyna niepokoić Laurę. Kiedy Sarah nagle znika, Laura musi znaleźć w sobie siłę, by stawić czoło Robowi postawionemu przed sądem i liczyć, że prowadząca rozprawę sędzia (Mira Sorvino) odda sprawiedliwość jej córce.
 
Clare Kramer w filmie „Oddajcie mój dom”, foto: A+E Networks
Clare Kramer w filmie „Oddajcie mój dom”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...