reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ślub i filmy w kwietniu w Lifetime

dodano: 2020-03-30 04:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W kwietniu br, kanał Lifetime poleca swoim widzom program „Ślub od pierwszego wejrzenia” (sezon 10.), a w ramach cyklu „Kino Lifetime” takie filmy jak „Koszmarny rejs”, „Niechciany lokator”, „Bramy raju” i „W matni marzeń”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. w telewizji Lifetime, wraz z nadejściem wiosny, zaprezentowane będą nowe odcinki programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Codziennie od poniedziałku do czwartku stacja zaprasza także na premiery filmowe w „Kinie Lifetime” o godzinie 22:00, gdzie zaprezentowane zostaną m.in. „Bramy raju” i „W matni marzeń” - hollywoodzkie produkcje oparte na bestsellerowych powieściach V.C. Andrews.

Kwiecień 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Ślub od pierwszego wejrzenia” 10 („Married At First Sight” 10)
emisja: w kwietniu br.

W wielkim mieście coraz trudniej o prawdziwą miłość. A gdyby tak sześcioro odważnych singli, spragnionych gorących uczuć i partnera, zgodziło się poślubić w ciemno kogoś zupełnie obcego? Jak czytamy w opisie, autorzy tego oryginalnego programu proponują szokujące podejście do związków, randek i ślubów. Czterej eksperci - terapeuta, antropolog, spirytysta i psycholog kliniczny - dobierają trzy ich zdaniem idealne pary. Nowatorstwo polega na tym, że po raz pierwszy w życiu widzą się one tuż przed zawarciem małżeństwa. W każdym odcinku, stanowiącym odrębną całość, widzowie śledzą klasyczne perypetie nowożeńców: miesiąc miodowy, wspólne zamieszkanie, poznawanie teściów i wszystko to, co składa się na małżeńską codzienność. Czy takie związki mogą przetrwać, czy też szybko się rozpadną (więcej tutaj i tutaj)?

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku o 22:00
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. stacja kontynuuje pasmo filmów skrojonych na hollywoodzką miarę i zapraszamy przed telewizory codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00. Nie zabraknie imponujących intryg, porywających emocji i historii, które zapadają w pamięć w tym m.in. tytułów „Bramy raju” i „W matni marzeń” - hollywoodzkie produkcje oparte na bestsellerowych powieściach V.C. Andrews (więcej tutaj).

„Kino Lifetime”:
„Koszmarny rejs” („The Wrong Cruise”)
emisja: w czwartek, 9 kwietnia br. o 22:00

Matka i jej nastoletnia córka, chcąc zacieśnić łączącą je więź, udają się w podróż statkiem wycieczkowym. Na pokładzie ulegają urokowi dwóch przystojnych współpasażerów. Kiedy w jednym z portów wspólnie wyruszają na wycieczkę po okolicy, kobiety orientują się, że wpadły w pułapkę. Udaje im się uciec, ale są w obcym kraju - praktycznie pozbawione środków i zdane na własne siły. W dodatku ściga je dwóch niebezpiecznych mężczyzn. Występują: Vivica A. Fox, William McNamara, Andres Londono, Dominique Swain i Sidney Nicole Rogers.

„Kino Lifetime”:
„Niechciany lokator” („Under The Bed”)
emisja: w czwartek, 16 kwietnia br. o 22:00

Zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia młodej kobiety, próbującej odzyskać równowagę po rozstaniu z chłopakiem. Nie wie, że mężczyzna, z którym ostatnio nawiązała znajomość za pośrednictwem mediów społecznościowych, ma obsesję na jej punkcie i zamieszkał w jej domu.

„Kino Lifetime”:
„Bramy raju” („Vc Andrews' Gates Of Paradise”)
emisja: w czwartek, 23 kwietnia br. o 22:00

„Bramy raju” powstałe na podstawie powieści V.C. Andrews pod tym samym tytułem są czwartą częścią sagi o rodzinie Casteel. Po wypadku samochodowym, w którym giną Heaven i Logan, osierocona Annie Casteel Stonewall zostaje kaleką. Wysłana przez zaborczego Tony'ego Tattertona do Farthinggale Manor, Annie tęskni za utraconą rodziną, szczególnie zaś za przyrodnim bratem, Lukiem. Z rozrzewnieniem wspomina przyjaciela z lat dziecięcych, swojego księcia z bajki i czułego powiernika, a pozbawiona jego ciepła i miłości pogrąża się w rozpaczy. Kiedy odkrywa ukryty w lesie domek Troya, przeszłość nie daje jej spokoju. Annie nadal marzy o ponownym spotkaniu z Lukiem, ale czy jej pragnienia zdołają przezwyciężyć zdradliwą i potężną klątwę Casteelów?

„Kino Lifetime”:
„W matni marzeń” („VC Andrew’s Web Of Dreams”)
emisja: w czwartek, 30 kwietnia br. o 22:00

Film oparty na piątej i ostatniej części sagi rodziny Casteelów stanowi prequel całej opowieści, w którym wreszcie poznajemy tajemnicę rodu. Dowiadujemy się dlaczego matka Heaven, Leigh, musiała uciec z Farthinggale Manor i chciała zapomnieć o znanych sobie sekretach. Licząc, że oddanie Luke'a Casteela Seniora, jedynej osoby, która znała jej tajemnicę, pomoże jej w drodze do szczęścia, dzielnie znosiła niechęć miejscowej ludności. Oczekiwała przyjścia na świat córeczki Heaven i miała nadzieję, że w przyszłości los okaże się dla niej łaskawszy. Występują: Jennifer Laporte, Max Lloyd-Jones i Cindy Busby.
 
Alexis Krause w filmie „Niechciany lokator”, foto: A+E Networks
Alexis Krause w filmie „Niechciany lokator”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...