reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio: „Kryzysowa narzeczona” w nowej wersji

dodano: 2020-04-24 04:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W ramach akcji „#Zostan w domu z Rock Radiem” powstała specjalna wersja piosenki „Kryzysowa narzeczona” zespołu Lady Pank. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem, jednym z liderów tej formacji. Premiera nagrania odbyła się we wtorek, 21 kwietnia br. na antenie Rock Radia (Agora) - w programie „Powstanie Rock Radia”, na stronie internetowej rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook i w kanale rozgłośni na platformie YouTube.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do piątku, 10 kwietnia br. słuchacze Rock Radia przesyłali do redakcji rozgłośni swoje wersje „Kryzysowej narzeczonej”.

- Odzew na nasze zaproszenie był niesamowity - otrzymaliśmy od słuchaczy kilkaset zgłoszeń. Dzięki akcji „#Zostan w domu z Rock Radiem” wiemy, że nie tylko gwiazdy mogą koncertować, ale każdy z nas i to właśnie chcieliśmy pokazać w naszym wyjątkowym klipie. Oprócz porywających wykonań słuchaczy, z akompaniamentem i bez, w nagraniu można zobaczyć także Jana Borysewicza!

- mówi Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radia.


Premiera specjalnej wersji „Kryzysowej narzeczonej” miała miejsce we wtorek, 21 kwietnia br. na antenie Rock Radia - w programie „Powstanie Rock Radia” po godzinie 10:00 (więcej tutaj). Nagranie możne też zobaczyć na stronie internetowej rockradio.pl (zobacz wideo), na facebookowym profilu stacji (zobacz wideo) i jej kanale na platformie YouTube (zobacz wideo).

Redakcja stacji planuje kontynuację akcji i wkrótce zaprosi słuchaczy do wspólnego zaśpiewania kolejnych klasyków rocka (więcej tutaj).
 
Rock Radio ze słuchaczami i Lady Pank w nowej wersji „Kryzysowej narzeczonej”. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rock Radio ze słuchaczami i Lady Pank w nowej wersji „Kryzysowej narzeczonej”. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama