reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio: „Kryzysowa narzeczona” w nowej wersji

dodano: 2020-04-24 04:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W ramach akcji „#Zostan w domu z Rock Radiem” powstała specjalna wersja piosenki „Kryzysowa narzeczona” zespołu Lady Pank. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem, jednym z liderów tej formacji. Premiera nagrania odbyła się we wtorek, 21 kwietnia br. na antenie Rock Radia (Agora) - w programie „Powstanie Rock Radia”, na stronie internetowej rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook i w kanale rozgłośni na platformie YouTube.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do piątku, 10 kwietnia br. słuchacze Rock Radia przesyłali do redakcji rozgłośni swoje wersje „Kryzysowej narzeczonej”.

- Odzew na nasze zaproszenie był niesamowity - otrzymaliśmy od słuchaczy kilkaset zgłoszeń. Dzięki akcji „#Zostan w domu z Rock Radiem” wiemy, że nie tylko gwiazdy mogą koncertować, ale każdy z nas i to właśnie chcieliśmy pokazać w naszym wyjątkowym klipie. Oprócz porywających wykonań słuchaczy, z akompaniamentem i bez, w nagraniu można zobaczyć także Jana Borysewicza!

- mówi Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radia.


Premiera specjalnej wersji „Kryzysowej narzeczonej” miała miejsce we wtorek, 21 kwietnia br. na antenie Rock Radia - w programie „Powstanie Rock Radia” po godzinie 10:00 (więcej tutaj). Nagranie możne też zobaczyć na stronie internetowej rockradio.pl (zobacz wideo), na facebookowym profilu stacji (zobacz wideo) i jej kanale na platformie YouTube (zobacz wideo).

Redakcja stacji planuje kontynuację akcji i wkrótce zaprosi słuchaczy do wspólnego zaśpiewania kolejnych klasyków rocka (więcej tutaj).
 
Rock Radio ze słuchaczami i Lady Pank w nowej wersji „Kryzysowej narzeczonej”. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rock Radio ze słuchaczami i Lady Pank w nowej wersji „Kryzysowej narzeczonej”. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

539 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...
reklama