reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-05-14 - 2021-05-15 - 2021-05-16

Polsat: Romanowski wygrał program „Tylko Jeden”

dodano: 2020-05-03 23:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Tylko Jeden” W piątek, 1 maja br. w telewizji Polsat wyemitowany został premierowo ósmy odcinek programu „Tylko Jeden” (program będą mogli również zobaczyć widzowie kanału Polsat 2). Był to finał tego widowiska. Wystąpili Karolina Owczarz, Blanka Lipińska (film „365 dni”), Maciej Kawulski, Martin Lewandowski, Marcin Krakowiak „Krakus” i Tomasz Romanowski „Tommy”. Który zawodnik MMA otrzymał kontrakt z Federacją KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)?

Polsat „Tylko Jeden”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tomasz Romanowski pokonał Marcina Krakowiaka w finale reality show o zawodnikach MMA. Tym samym Tommy wygrał zawodowy kontrakt z Federacją KSW wart 200 000 złotych i będzie występował na organizowanych przez nią galach (więcej tutaj).

Ósmy odcinek reality show „Tylko Jeden” miał formę studyjnej gali MMA. Walkę finałową poprzedziły dyskusje ekspertów i ludzi związanych z programem. Prowadząca program Blanka Lipińska (film „365 dni” - więcej tutaj) wyjaśniła, skąd wzięło się określenie „Orzeszki”, którym zwracała się do mieszkańców domu wojownika.

- Szukałam określenia bardzo słodkiego i troskliwego dla moich panów. Pomyślałam sobie, że Orzeszki z jednej strony spodobają się kobietom, a z drugiej rozbawią samych zainteresowanych. I tak się stało, a oni do mnie mówili Kartofelku, ale to poza kamerami

- zdradziła Blanka Lipińska.


Właściciele KSW, którzy są także pomysłodawcami programu „Tylko Jeden”, podsumowali pierwszy sezon tego reality show i to, co przez dwa miesiące wydarzyło się na planie. 

- Ten program przypomniał wszystkim, że MMA to sport, w którym najważniejsze jest serce i ci, którzy je mają, zawsze dają widowiskowe walki

- ocenił Maciej Kawulski.

- Dla mnie ten program burzy pewne stereotypy. Przez wiele lat MMA było kojarzone z taką dyscypliną, która łączy w sobie to, co najgorsze. A my pokazaliśmy świetnych zawodników, emocje i fajnych ludzi z krwi i kości

- dodał Martin Lewandowski.


Punkt kulminacyjny finałowego odcinka programu „Tylko Jeden” stanowił pojedynek Tomasza Romanowskiego i Marcina Krakowiaka. Stawką był zawodowy kontrakt z KSW i obietnica wielkiej kariery. Dla Krakowiaka walka była rewanżem za półfinał. Krakus uległ wtedy Tommy’emu, ale wszedł do finału na skutek kontuzji innego zawodnika. Po trzech pięciominutowych rundach pasjonującej wymiany ciosów, sędziowie jednomyślnie wskazali na Romanowskiego.

- Pod koniec pierwszej rundy złamałem lewą rękę. Cieszę się, że udało mi się wygrać tę walkę, bo było naprawdę bardzo ciężko. Dziękuję wszystkim za wsparcie, była to dla mnie niesamowita przygoda. Teraz będziecie mnie oglądali na galach KSW i zobaczycie prawdziwe show. Bardzo chciałbym powalczyć z Roberto Soldiciem o pas mistrza tej federacji w wadze półśredniej

- powiedział tuż po pojedynku Tomasz Romanowski.


Marcin Krakowiak pogratulował zwycięzcy jeszcze w klatce i nie miał pretensji do sędziów, a jedynie do samego siebie. Wyraził też nadzieję, że na tyle dobrze zaprezentował się w programie, iż w przyszłości otrzyma szansę walki w największej polskiej organizacji MMA.

- Czuję ogromny niedosyt. Druga walka i drugi raz minimalnie do tyłu. Niestety nie udało się, trzeba dalej robić swoje, zapierdzielać. Gratulacje dla Tomka, jest w KSW, zasłużył na to i trzymam za niego kciuki. A ja pozostaje zmotywowany do ciężkiej pracy

- powiedział Marcin Krakowiak.


Zdaniem Blanki Lipińskiej - między poprzednią walką obu zawodników i rewanżem minęło zbyt mało czasu na to, by Krakus mógł się mentalnie zregenerować. Prowadząca program jest jednak pewna, że Krakowiak doczeka się szansy występu na gali KSW. Podobnie jak Adrian Bartosiński któremu złamana w półfinale ręka uniemożliwiła występ w finale programu „Tylko Jeden”.

Wygląda więc na to, że zgodnie z założeniami producentów, reality show o zawodnikach MMA dostarczy tej dyscyplinie kandydatów na przyszłe gwiazdy polskiej sceny mieszanych sztuk walki.
 
Blanka Lipińska w programie „Tylko Jeden”, foto: Maciej Zawada
Blanka Lipińska w programie „Tylko Jeden”, foto: Maciej Zawada


Plan emisji:

8 maja (piątek)
20:45 KSW: „Tylko Jeden” - odcinek 8. - program rozrywkowy, Polsat 2

10 maja (niedziela)
22:50 KSW: „Tylko Jeden” - odcinek 8. - program rozrywkowy, Polsat 2

15 maja (piątek)
20:45 KSW: „Tylko Jeden” - odcinek 1. - program rozrywkowy, Polsat 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama