reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: Kanały BBC w otwartym oknie

dodano: 2020-05-05 14:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

kanały BBC Do 30 czerwca br. kanały BBC będą udostępniane abonentom Cyfrowego Polsatu w ramach otwartego okna. Ma to związek z premierą pierwszej polskiej produkcji BBC Brit „Spakowane życie”. Promocja dotyczy pięciu kanałów BBC: BBC First, BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle i CBeebies.

BBC
BBC Brit Spakowane życie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają w swoim pakiecie BBC First, BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle i CBeebies mogą oglądać te kanały bez dodatkowych opłat. Promocja rozpoczęła się 1 maja i potrwa 30 czerwca 2020 roku. Dotyczy abonentów od Pakietu Mini HD w przypadku telewizji satelitarnej oraz abonentów od Pakietu Rodzinnego IP w przypadku telewizji kablowej IPTV.

Liczba kanałów dostępnych w promocji uzależniona jest od posiadanego pakietu. Abonenci z aktywną opcją ON THE GO mogą oglądać kanały również na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Pozycje kanałów BBC na liście telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu:
BBC Earth - 71, 163
Cbeebies - 94
BBC Lifestyle - 97
BBC Brit - 101, 162
BBC First - 142

„Spakowane życie” to 6-odcinkowa seria dokumentalna, w której poznamy losy pięciu firm przeprowadzkowych, ułatwiających ludziom w całej Polsce przenosiny. Bez względu na to, czy chodzi o transport cennego przedmiotu, przenosiny całego mieszkania czy całkiem nietypowe zlecenie, zobaczymy prawdziwe historie i prawdziwych bohaterów stawiających czoła najróżniejszym wyzwaniom, przeciwnościom losu i oczekiwaniom klientów.

Spakowane życie
Premiera: 8 maja; emisja: w piątki o godz. 22:30 na kanale BBC Brit.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...
reklama