reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: Kanały BBC w otwartym oknie

dodano: 2020-05-05 14:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

kanały BBC Do 30 czerwca br. kanały BBC będą udostępniane abonentom Cyfrowego Polsatu w ramach otwartego okna. Ma to związek z premierą pierwszej polskiej produkcji BBC Brit „Spakowane życie”. Promocja dotyczy pięciu kanałów BBC: BBC First, BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle i CBeebies.

BBC
BBC Brit Spakowane życie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają w swoim pakiecie BBC First, BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle i CBeebies mogą oglądać te kanały bez dodatkowych opłat. Promocja rozpoczęła się 1 maja i potrwa 30 czerwca 2020 roku. Dotyczy abonentów od Pakietu Mini HD w przypadku telewizji satelitarnej oraz abonentów od Pakietu Rodzinnego IP w przypadku telewizji kablowej IPTV.

Liczba kanałów dostępnych w promocji uzależniona jest od posiadanego pakietu. Abonenci z aktywną opcją ON THE GO mogą oglądać kanały również na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Pozycje kanałów BBC na liście telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu:
BBC Earth - 71, 163
Cbeebies - 94
BBC Lifestyle - 97
BBC Brit - 101, 162
BBC First - 142

„Spakowane życie” to 6-odcinkowa seria dokumentalna, w której poznamy losy pięciu firm przeprowadzkowych, ułatwiających ludziom w całej Polsce przenosiny. Bez względu na to, czy chodzi o transport cennego przedmiotu, przenosiny całego mieszkania czy całkiem nietypowe zlecenie, zobaczymy prawdziwe historie i prawdziwych bohaterów stawiających czoła najróżniejszym wyzwaniom, przeciwnościom losu i oczekiwaniom klientów.

Spakowane życie
Premiera: 8 maja; emisja: w piątki o godz. 22:30 na kanale BBC Brit.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama