reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-03 - 2022-10-04

Orlen e-Tour de Pologne Amatorów w Eurosporcie 1

dodano: 2020-05-07 10:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

Orlen e-Tour de Pologne Amatorów Wirtualne wyścigi kolarskie Orlen e-Tour de Pologne Amatorów to nowa propozycja dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Od 9 maja br. przez cztery kolejne soboty każdy będzie miał okazję stanąć do rywalizacji na trasach kolarskich z gwiazdami polskiego sportu, z członkami Orlen Team i Grupy Sportowej Orlen, na czele z Anitą Włodarczyk, Robertem Kubicą i Bartoszem Zmarzlikiem. Każdy etap pokaże „na żywo” kanał Eurosport 1. Zawody rozgrywane będą na trenażerach za pośrednictwem platformy Zwift. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest Polski Koncern Naftowy Orlen.

Orlen e-Tour de Pologne Amatorów


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ze względu na wyjątkową sytuację, w której znaleźli się wszyscy kolarze - zawodowi i amatorscy - wyścigi w wirtualnym świecie stają się coraz popularniejsze. Także my w oczekiwaniu na powrót do realnego świata chcemy zaproponować fanom Tour de Pologne możliwość udziału w wyjątkowej przygodzie. Orlen e-Tour de Pologne Amatorów zapowiada się niezwykle ciekawie z wielu powodów. Będziemy się ścigać na znanych trasach, w wyścigach nie zabraknie wielkich gwiazd, a zawody będzie można oglądać w Eurosporcie. Jestem przekonany, że to znakomity sposób na aktywne, a jednocześnie bezpieczne dla zdrowia spędzenie majowych weekendów

- powiedział Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne.


Wirtualne wyścigi Orlen e-Tour de Pologne Amatorów odbędą się w cztery kolejne soboty maja br. - 9, 16, 23 i 30. Każdy etap pokaże „na żywo” Eurosport 1, a rywalizację amatorów i gwiazd skomentują Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski i Adam Probosz (więcej tutaj).

- Tour de Pologne to kolarska marka znana wszystkim Polakom! Bardzo się cieszymy, że bierzemy udział w organizacji pierwszego w historii wirtualnego wyścigu amatorów pod tym szyldem. Wspólnie z Lang Teamem i firmą PKN Orlen możemy dostarczyć wszystkim fanom kolarstwa prawdziwe, sportowe emocje na żywo w tych bezprecedensowych czasach. Czeka nas fantastyczny wyścig z udziałem kibiców, którzy zyskają nie tylko szansę ścigania się z gwiazdami, ale także pokazania się na antenie Eurosportu. Jestem przekonana, że kolejne etapy przyciągną bardzo wielu aktywnych uczestników oraz widzów, którzy ponownie poczują adrenalinę związaną z transmisjami sportowymi

- podkreśliła Dorota Żurkowska-Bytner, członek zarządu TVN Discovery Polska i dyrektor Eurosportu w Polsce.


Aby wziąć udział w wyścigu, należy mieć trenażer smart wyposażony w funkcję współpracy z aplikacją Zwift. Więcej szczegółów dotyczących warunków technicznych oraz możliwości wzięcia udziału w wyścigach znajduje się na stronie internetowej turnieju (przejdź na stronę).

Plan transmisji:

9 maja (sobota)
10:45 1. etap: trasa Richmond, Eurosport 1

16 maja (sobota)
10:45 2. etap: trasa Innsbruck, Eurosport 1

23 maja (sobota)
10:45 3. etap: trasa Yorkshire, Eurosport 1

30 maja (sobota)
10:45 4. etap: trasa Londyn, Eurosport 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...