reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Cudna Cena Cloud'a” i inne promocje NetiaNext

dodano: 2020-05-18 07:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Netia nie ma jak w sieci Jak czytamy w komunikacie, wiele przedsiębiorstw przechodzi obecnie przyspieszoną transformację cyfrową. Aby im ten proces ułatwić, Netia (grupa Cyfrowy Polsat) wprowadziła promocyjne warunki zakupu wybranych rozwiązań ICT z linii NetiaNext dla biznesów średniego i dużego.

Netia schody wzrost


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Pandemia nowego koronawirusa spowodowała wysyp promocyjnych ofert m.in. ze strony operatorów telekomunikacyjnych. Były to jednak głównie oferty dla klientów indywidualnych. W Netii zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji również w segmencie B2B, który obsługuje średnie i duże firmy oraz instytucje - powiedział Tomasz Orłowski, kierownik Działu Rozwoju  Produktów ICT dla obszaru B2B w Netii. - Promocyjne warunki dotyczą tych zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext, które są najbardziej potrzebne w firmach i instytucjach w czasie lawinowego wzrostu popularności pracy zdalnej i elektronicznego obiegu dokumentów. Nie mogło też zabraknąć atrakcyjnej oferty na usługę chmurową, której skalowalność jest najlepszą odpowiedzą wyzwania obecnych czasów - dodał.


Promocyjne warunki dotyczą rozwiązań ochrony danych: Netia Data Safe oraz Netia Data Protection; kompleksowego systemu do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów Netia Paperless; wysokiej jakości wideokonferencji Netia Video Anywhere; oraz ochrony i zarządzania firmowymi urządzeniami mobilnymi Netia Endpoint Management.

W zależności od długości umowy, Netia proponuje na start do 6 miesięcy świadczenia usług bez opłat i do 50 proc. rabatu w kolejnych miesiącach.

W kontekście pracy zdalnej warto również wspomnieć o najnowszej usłudze Netia IT Support, w ramach której Netia dostarcza w ramach jednej opłaty abonamentowej komputery wraz ze wsparciem IT.

Specjalna oferta została przygotowana również dla usług chmurowych Netia Compute. W ramach promocji „Cudna Cena Cloud'a” serwery wirtualne dostępne są od 28 zł netto miesięcznie (więcej tutaj i tutaj).

Promocyjne warunki dostępne są zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów biznesowych i instytucjonalnych Grupy Netia (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama