reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mango 24 w ofercie MUX L3 i MUX MWE

dodano: 2020-05-18 10:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl/satkurier.pl

Mango 24 W czwartek, 14 maja br. do oferty lokalnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej MUX L3 dołączony został kanał telezakupowy Mango 24. Po tej zmianie MUX L3 obejmuje 14 kanałów w jakości SD i planowane jest dołączenie kolejnego. Mango 24 zasilił także ofertę testowego multipleksu MWE Networks w Szczecinie, który obejmuje już 8 kanałów.

telezakupy Mango 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MUX L3 jest dostępny w Radomsku, Tomaszowie Mazowieckim, Częstochowie i Łodzi (k. 36 - 594 MHz). Jego operatorem przez wiele lat było NTL Radomsko, jednak we wrześniu ub.r. zostało ono sprzedane przez grupę TVN Discovery Polska spółkom Michał Winnicki Entertainment i MWE Teleport. MUX MWE w Szczecinie jest dostępny na k. 39 (618 MHz).
 

W tym momencie MUX L3 liczy już 14 programów. Miejsce na kolejne zrobi się po zmianie modulacji. Przypominam, że przed przejęciem NTL Radomsko przez Grupę MWE na MUX L3 było łącznie tylko 5 programów TV. Zatem praktycznie potroiliśmy liczbę nadawanych stacji, co z pewnością znacznie uatrakcyjniło ofertę tego multipleksu - poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel MWE Networks. - Planujemy coś nowego na 1 lipca (może nawet w HD), ale zawsze może też wskoczyć coś nowego wcześniej - drzwi są otwarte dla wszystkich nadawców z każdej grupy medialnej, którzy są wypłacalni i mają polską koncesję.

Mango 24 jest już drugim kanałem telezakupowym w ofercie MUX L3, obok TV Okazje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama