reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Łączy nas muzyka” - akcja Radia Złote Przeboje

dodano: 2020-05-20 04:09 | aktualizacja: 2020-05-20 11:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Jak zapowiada nadawca, przeboje pełne optymizmu - jeszcze więcej takich właśnie utworów można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) w ramach nowej akcji „Łączy nas muzyka”, ku pokrzepieniu serc słuchaczy w niełatwych czasach. Działania stacji, które mają na celu zadbanie o dobre nastroje odbiorców w czasie przedłużającej się izolacji, obejmują też konkurs z gadżetami. Akcję „Łączy nas muzyka” wspiera kampania billboardowa i autopromocja rozgłośni.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- „Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń”, „...poczuj się swobodnie”, „Zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt” - takie przeboje od zawsze gramy na antenie Radia Złote Przeboje. Teraz są one jeszcze ważniejsze, bo przekonują, że wbrew okolicznościom, możemy zachować dobry humor. Jesteśmy z naszymi słuchaczami. Razem z takimi gwiazdami, jak Anita Lipnicka, Marek Kościkiewicz z De Mono, Piotr Kupicha z zespołu Feel, Muniek Staszczyk z T.Love i Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego będziemy ich przekonywać, że damy radę

- mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.


Akcja „Łączy nas muzyka” trwa od poniedziałku, 11 maja br. Tego dnia w programie stacji pojawiła się pierwsza odsłona konkursu, w którym słuchacze wygrywają limitowane plecaki pełne gadżetów od Radia Złote Przeboje. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba się do niej zgłosić przez specjalny formularz na stronie internetowej rozgłośni (przejdź na stronę). Ci słuchacze, którzy na antenie prawidłowo dokończą fragmenty zagranych piosenek, otrzymają upominki (więcej tutaj i tutaj)

O pozytywnych przebojach nadawanych w Radiu Złote Przeboje - akcji i konkursie „Łączy nas muzyka” będą przypominać billboardy z cytatami z piosenek, które pojawiły się na nośnikach AMS w miastach nadawania Radia Złote Przeboje, a także w internecie na onet.pl i wp.pl. Kreacje prezentują fragmenty tekstów piosenek, znanych z anteny stacji, z podnoszącym na duchu przekazem. Działania, które potrwają od połowy do końca maja br., zaplanował i przygotował Dział Promocji Grupy Radiowej Agory (GRA). Akcję „Łączy nas muzyka” i antenowy konkurs wspiera też promocja na antenie stacji, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama