reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Usługa OTT Barça TV+ już dostępna [wideo]

dodano: 2020-06-04 14:07 | aktualizacja: 2020-06-04 15:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: FC Barcelona/satkurier.pl

Barca TV+ 3 czerwca br. hiszpański klub piłkarski FC Barcelona uruchomił usługę streamingową Barça TV+. Ten nowy serwis OTT jest dostępny na całym świecie za pośrednictwem strony internetowej barcatvplus.fcbarcelona.com oraz aplikacji mobilnej FC Barcelona na iOS i Androida (z obsługą Google Cast i AirPlay), w trzech językach - katalońskim, hiszpańskim i angielskim. Ile kosztuje subskrypcja?

Barca TV+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Użytkownicy znajdą w Barça TV+ ponad 1000 godzin treści na życzenie (ponad 3000 materiałów wideo). Obejmują one ekskluzywne serie i filmy dokumentalne, tak zwane Originals, mecze archiwalne, materiały zakulisowe z udziałem gwiazd Barçy, a także retransmisje meczów pierwszego zespołu.

Poza tym w Barça TV+ można będzie znaleźć transmisje na żywo lub retransmisje meczów m.in. drugiego zespołu - FC Barcelona B i zespołu kobiecego FC Barcelona Femení. Platforma obejmuje także kanał na żywo Barça TV, teraz również po angielsku, obok dotychczasowych języków katalońskiego i hiszpańskiego.

Część materiałów w Barça TV+ jest dostępnych za darmo (po rejestracji), ale aby uzyskać pełny dostęp do treści należy zdecydować się na subskrypcję - w cenie 3,49 euro miesięcznie (7-dniowy okres próbny) lub 24,99 euro rocznie.

Z Barça TV+ można korzystać na maksymalnie 3 urządzeniach jednocześnie.

Co istotne część treści może być niedostępnych na niektórych terytoriach z powodu ograniczeń praw lub licencji innych dostawców.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...
reklama