reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Podróże i burze w lipcu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2020-06-24 06:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Nature HD W lipcu br. roku kanał Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „W świecie burz”, „Weterynarz z Yorkshire” (sezon 7.) i „Najdziksza Ameryka Łacińska”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„W świecie burz” („Storm Stories”)
emisja: od piątku, 3 lipca br. o 21:00

Seria pokazuje doświadczenia osób, które przeżyły ekstremalne zjawiska pogodowe i klęski żywiołowe. Okazuje się, że dramatyczne sytuacje wydobywają z wielu ludzi to, co w nich najlepsze - odwagę, pomysłowość i empatię. Ale bohaterami każdego odcinka są także same przerażające żywioły: niszczycielskie tornada, huragany, zamiecie, powodzie, pożary i osunięcia ziemi. Jak czytamy w opisie, oglądając ten program, uświadomimy sobie, że wszyscy jesteśmy zdani na łaskę Matki Natury.

„Weterynarz z Yorkshire” 7 („The Yorkshire Vet” 7)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 6 lipca br.) o 16:50

Peter Wright i Julian Norton pozostają wierni etosowi Jamesa Herriota, pracując w klinice Skeldale w Thirsk i w Boroughbridge. Leczą wszystkie stworzenia duże i małe. W tej serii Julian Norton będzie miał do czynienia z surykatką, która poważnie uszkodziła sobie ogon, oraz z małą alpaką, którą będzie uczył chodzić. Peter Wright niesie pomoc ciężko rannemu koniowi, który nadział się na samochodowe lusterko. Trafia także na kota, który - jak się okaże w czasie operacji - ma w żołądku pełno gumek do włosów. Pod opiekę weterynarzy trafiają także psy: Murphy, czarny labrador, któremu Julian Norton musi usunąć część szczęki, i Poppy, pies rasy border terier, któremu Peter Wright zmuszony jest amputować łapę. Czy operacje uratują życie czworonogów (więcej tutaj)?

„Najdziksza Ameryka Łacińska” („Wildest Latin America”)
emisja: od niedzieli, 12 lipca br. o 15:00

Jak zapowiada nadawca, wspaniałe zdjęcia i niezwykłe opowieści o zwierzętach i ludziach: widzowie zobaczą najbardziej charakterystyczne i najpiękniejsze miejsca Ameryki Łacińskiej. Minęły miliony lat, zanim zwierzęta zaadaptowały się do tak wymagających miejsc, jak wysokie Andy, tętniąca życiem Amazonia, wietrzne równiny Patagonii czy bagna Wenezueli. W efekcie powstała niesamowita różnorodność gatunków, od mrówek legionistek przez pancerniki i jaguary po wydry olbrzymie. Każdy z tych gatunków stworzył własny, unikalny sposób na przetrwanie. Widzowie odkryją niezwykłe zachowania zwierząt i adaptacje, które okazały się kluczem do przetrwania w zróżnicowanym i ekscytującym świecie przyrody Ameryki Łacińskiej (więcej tutaj i tutaj).
 
Samochód GMC Vandura w programie „W świecie burz”, foto: Viasat World
Samochód GMC Vandura w programie „W świecie burz”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama