reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Walka o miłość, rodzinę i kraj w lipcu w AXN

dodano: 2020-07-03 00:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN W lipcu br. kanał AXN poleca swoim widzom takie seriale jak „Absentia” (sezon 3.) i „SEAL Team” (sezon 3.), w ramach pasma „Weekend z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem” takie filmy jak „Piksele”, „Jack i Jill”, „Jeszcze większe dzieci”, „Żona na niby” i „Przyjaciele z kasą”, a także filmy „Detonator”, „Zamachowiec”, „7 sekund” i „Pociąg z forsą”, w których gra aktor Wesley Snipes.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stana Katic, Katarzyna Adamik i Greg Zgliński zapraszają na trzeci sezon przygód nieustraszonej agentki FBI (Federal Bureau of Investigation), David Boreanaz powróci w roli kapitana jednostki SEAL (United States Navy Sea, Air and Land), Jennifer Aniston i Adam Sandler wpadną w nieoczekiwane sidła miłości, a Wesley Snipes wcieli się w role twardzieli w kilku kinowych hitach. W lipcu br. widzowie AXN zobaczą: trzeci sezon „Absentii”, trzeci sezon „SEAL Team”, filmy z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem oraz mocne kino akcji z Wesleym Snipesem.

W lipcu br. mocne kino akcji czekać będzie na widzów w maratonie filmów z Wesleym Snipesem. Na początek w piątek, 3 lipca br. o godzinie 23:55 „Detonator”, w którym agent CIA (Central Intelligence Agency) eskortuje Rosjankę, która ukryła 30 milionów dolarów. Następnie w sobotę, 18 lipca br. trzy kinowe hity: o godzinie 18:00 film „Zamachowiec” - historia wrobionego w zabójstwo byłego agenta służb specjalnych, o godzinie 20:00 film „7 sekund” - przygody utalentowanego profesjonalnego złodzieja, oraz o godzinie 22:00 film „Pociąg z forsą”, w którym nowojorski gliniarz, by uniknąć zemsty za długi, postanawia obrabować pociąg przewożący gotówkę (więcej tutaj).

W lipcu br. w kanale AXN widzowie będą mieli okazję zobaczyć Jennifer Aniston i Adama Sandlera (więcej tutaj). Razem na ekranie pojawią się w sobotę, 4 lipca br. w komedii „Żona na niby” (emisja w sobotę, 4 lipca br. o godzinie 20:00), w której doktor Danny Maccabee, chcąc uwieść młodziutką Palmer, prosi swoją asystentkę, aby udawała jego żonę. Samego Adama Sandlera widzowie zobaczą tego samego dnia w kilku produkcjach, takich jak: „Piksele” (emisja w sobotę, 4 lipca br. o godzinie 14:00) o grupie ekspertów od gier wideo, którzy walczą z kosmitami w Nowym Jorku, „Jack i Jill” (emisja w sobotę, 4 lipca br. o godzinie 16:05), w którym do Jacka przyjeżdża niefrasobliwa siostra bliźniaczka, oraz „Jeszcze większe dzieci” (emisja w sobotę, 4 lipca br. o godzinie 18:00) - historii przyjaciół, którzy dostają nie lada lekcję życia od swoich dzieci. Natomiast sama Jennifer Aniston wcieli się w rozwódkę w filmie „Przyjaciele z kasą”, który kanał AXN pokaże w niedzielę, 5 lipca br. o godzinie 15:55.

„Absentia”, w której główną rolę gra Stana Katic, będąca jednocześnie producentem wykonawczym serialu, skupia się na historii agentki FBI Emily Byrne, która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Nowy sezon rozpoczyna się trzy miesiące po dramatycznych wydarzeniach z drugiej serii, gdy Emily zbliża się do końca okresu zawieszenia w służbie w FBI. Jej spokój burzy jedna ze spraw kryminalnych Nicka Duranda (w tej roli Patrick Heusinger), bezpośrednio dotykająca rodzinę Emily. Bliscy agentki stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Emily musi wyruszyć w daleką podróż, która wystawi ją na niebezpieczną próbę. Za reżyserię odpowiedzialni są Polacy, Katarzyna Adamik, która jest również producentem wykonawczym serialu, i Greg Zgliński, reżyser m.in. oryginalnej produkcji AXN, serialu „Zbrodnia”. Do obsady trzeciego sezonu dołączyli Geoff Bell („Kingsman: Tajne służby”) i Josette Simon („Wonder Woman”). Premiera trzeciego sezonu serialu „Absentia” odbędzie się we wtorek, 7 lipca br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 22:00 w AXN (więcej tutaj).

Produkcja „SEAL Team” pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy SEAL biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne akcje mają ogromny wpływ na ich rodziny, psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (w tej roli David Boreanaz, znany z seriali „Kości” i „Buffy: Postrach wampirów”). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; Sonny Quinn, zdolny i lojalny żołnierz, który boryka się z tendencjami do zachowań samodestrukcyjnych; Clay Spenser, młody żołnierz, który chce zostać stałym członkiem oddziału; Mandy Ellis, analityczka CIA (Central Intelligence Agency), której życiowym celem jest walka z terroryzmem, oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. W nowym sezonie Jason wyruszy ze swoim oddziałem w misję do Serbii, w celu schwytania terrorysty odpowiedzialnego za zamachy bombowe na amerykańskie jednostki wojskowe. Premiera trzeciego sezonu serialu „SEAL Team” odbędzie się we wtorek, 21 lipca br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o godzinie 21:05 w AXN (więcej tutaj).
 
Kevin James, Salma Hayek i Chris Rock w filmie „Jeszcze większe dzieci”, foto: Tracy Bennett/CTMG/Sony Pictures Entertainment Inc.
Kevin James, Salma Hayek i Chris Rock w filmie „Jeszcze większe dzieci”, foto: Tracy Bennett/CTMG/Sony Pictures Entertainment Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...
reklama