reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska firma wdrożyła platformę OTT dla greckiego klubu

dodano: 2020-08-06 20:53 | aktualizacja: 2020-08-07 15:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Insys Video Technologies

PAOK TV Firma Insys Video Technologies wdrożyła nową wersję platformy PAOK TV dla jednego z największych i najbardziej utytułowanych greckich klubów piłkarskich - PAOK FC. Platforma oparta jest na chmurowym środowisku Amazon Web Services (AWS) oraz bazuje na autorskim rozwiązaniu firmy Insys VT, tj. Insys Sport, skierowanym do klubów i organizacji sportowych, ale też nadawców posiadających prawa do transmisji meczów.

Insys Video Technologies
PAOK TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PAOK TV jest platformą OTT pozwalającą na oglądanie meczów oraz ekskluzywnych treści wideo produkowanych przez grecki klub. Fani mogą korzystać z materiałów wideo za pośrednictwem internetu z każdego miejsca na świecie. Dostęp do platformy jest płatny, a użytkownik może wykupić stały dostęp do platformy dzięki subskrypcji lub wykupić jednorazowy dostęp do danego materiału dzięki modelowi PPV (pay-per-view).
 

- W ubiegłym sezonie PAOK FC pokazał zupełnie nowy sposób transmitowania meczów, wykorzystując przy tym nowe technologie i koncentrując się na trwającej transformacji telewizyjnej - mówi Panagiotis Aroniadis, Project Manager PAOK TV i dyrektor ds. New Media PAOK FC. - Współpracując z Insys Video Technologies i Amazon Web Services, zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej platformy OTT całkowicie od początku, dzięki czemu możemy zaoferować naszym fanom lepsze wrażenia z użytkowania.

- Widząc duże zainteresowanie PAOK TV, klub piłkarski zdecydował się uruchomić nową wersję swojej platformy. Dla PAOK FC szczególne ważna była poprawa komfortu użytkowania przez kibiców, a także dostarczenie aplikacji na szerszą gamę platform - powiedział Jarosław Narojczyk, CBO, Insys Video Technologies.

W sezonie 2019-20 PAOK TV dostarczył 5 000 godzin treści do ponad 200 000 użytkowników. Nowa platforma PAOK TV oferowana będzie w trzech wersjach językowych - greckiej, rosyjskiej i angielskiej. Aplikacja dostępna będzie za pośrednictwem portalu www, urządzeń mobilnych Android i iOS oraz na Android TV, LG webOS i Samsung Smart TV Tizen.

Premiera nowej odsłony aplikacji PAOK TV nastąpi w sobotę, 8 sierpnia br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama