reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: „Taniec z gwiazdami” 11 bez Lesar i Bosaka

dodano: 2020-08-21 03:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna pogoda pogodynka W piątek, 4 września br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo trzeci odcinek jedenastego sezonu programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” (wcześniejsze serie przypomina Super Polsat). Widowisko to wraca po przerwie spowodowanej wstrzymaniem emisji z uwagi na zagrożenie koronawirusem w Polsce. Z programu odeszła właśnie Janja Lesar, trenerka Tomasza Oświecińskiego. Jego nową trenerką została Wiktoria Omyła, która partnerowała Marcinowi Bosakowi, który wcześniej zrezygnował. Producentem widowiska jest Rochstar.

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” to program, który dostarcza niesamowitych emocji. Każda kolejna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów i mediów. Z przykrością informujemy, że na dwa tygodnie przed startem kontynuacji jedenastej edycji z ekipy tancerzy z powodów osobistych odeszła Janja Lesar - trenerka Tomasza Oświecińskiego - poinformował nadawca.

Nową trenerką Tomasza Oświecińskiego została Wiktoria Omyła. Tancerka świetnie radziła sobie na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. W siódmej edycji, w parze z Marcinem Korczem, wytańczyli trzecie miejsce, dochodząc do półfinału. Wiktoria Omyła posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest mistrzynią Polski w 10 tańcach oraz wicemistrzynią świata w tej samej kategorii. - Mamy nadzieję, że nowa para nieraz nas zaskoczy na parkiecie „Tańca z gwiazdami” - czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, iż w marcu br. telewizja Polsat wyemitowała dwa odcinki jedenastej serii programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”. Wtedy na parkiecie rywalizowali: Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Tomasz Oświeciński i Janja Lesar, Anna Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Marcin Bosak i Wiktoria Omyła, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Stefano Terrazzino, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz oraz Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Gospodarzami widowiska byli Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiadali Iwona Pavlović. Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Producentem programu jest firma Rochstar (więcej tutaj).
 
Wiktoria Omyła w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski/WBF
Wiktoria Omyła w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski/WBF
Janja Lesar i Paweł Mikołajuw „Popek” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Janja Lesar i Paweł Mikołajuw „Popek” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat

 
„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” - sezon 11., nowe odcinki, emisja w piątki (od 4 września 2020 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...