reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wspaniali ludzie” w TV4

dodano: 2020-08-16 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Wspaniali ludzie” W sobotę, 5 września br. zadebiutuje nowy program TV4 - „Wspaniali ludzie”, który będzie można oglądać co tydzień o godz. 21:00. Jak zapowiada nadawca, „Wspaniali ludzie” to spotkania z osobami, które - przezwyciężając przeciwności, ograniczenia i własne słabości - stały się inspiracją i wsparciem dla innych.

TV4 TV 4 Czwórka „Wspaniali ludzie” Mariusz Węgłowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prowadzący program, Mariusz Węgłowski - znany m.in. z ról w takich serialach jak „Policjantki i policjanci” (emisja w kanałach Polsat 1, TV4 i TV6 - więcej tutaj) i „Święty” (emisja w TV4 - więcej tutaj), programu „Zawodowiec - amator” (emisja w ATM Rozrywka TV), czy udziału w widowisku „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” (emisja w kanale Super Polsat - więcej tutaj) - odwiedza z kamerą bohaterów poszczególnych odcinków, by poznać ich, przeprowadzić z nimi rozmowy i towarzyszyć im podczas ich ulubionych zajęć. Przybliżając ich sylwetki i niełatwą drogę, jaką pokonali do celów, które zdawały się nieosiągalne, poszukuje jednocześnie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób każdy z widzów może utożsamić się z ich zmaganiami w dążeniu do realizacji marzeń i stać się jednym z nich.

- Nasi bohaterowie, choć nie goszczą na pierwszych stronach gazet, portali internetowych i  czerwonych dywanach, to naprawdę wspaniali ludzie, a ich historie mogłyby posłużyć za materiał na fascynujący scenariusz filmowy: o niezwykłej przemianie, drugiej szansie od losu, pokonywaniu barier i życiu pełnym pasji - mówi Krzysztof Kubik, reżyser produkcji „Wspaniali ludzie”. - Myślę, że w pewnym sensie wiele ich łączy z gospodarzem programu, Mariuszem Węgłowskim, którego droga zawodowa - od policjanta i antyterrorysty do aktora, muzyka, a teraz  prowadzącego swój autorski program - także jest wyjątkowa. Bez wątpienia sukces, jakim jest ogromna sympatia widzów, Mariusz zawdzięcza właśnie pasji, zamiłowaniu do tego co robi, a także swojej autentyczności, bezpośredniości i otwartości na innych, czym ujmuje na ekranie i poza nim. To jest jego ogromnym atutem także w tym programie. Ludzie po prostu dobrze się czują w jego towarzystwie, dzięki temu, że nawiązuje z nimi świetny kontakt, a przede wszystkim potrafi słuchać, co wbrew pozorom jest rzadką umiejętnością, a kluczową, jeśli chce się naprawdę poznać swojego rozmówcę i dać mu się poznać widzom - dodaje.


Wśród bohaterów programu widzowie zobaczą m.in. trzykrotnego zdobywcę Pucharu Świata w kolarstwie ręcznym, który mimo niepełnosprawności wychowuje 4-miesięczną córeczkę, wolontariusza, który przeszedł trudną drogę, by zerwać z życiem  niebezpiecznego przestępcy, architekta marzącego o budowie papierowych domów, parę, która na motorze okrąża cały świat czy fizjoterapeutę, który wywalczył sobie staż w jednej z najbardziej utytułowanych drużyn koszykarskich NBA (National Basketball Association).
 
Mariusz Węgłowski w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Marta Boska Photography
Mariusz Węgłowski w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Marta Boska Photography
Mariusz Węgłowski i motocykl Kawasaki w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Cyfrowy Polsat
Mariusz Węgłowski i motocykl Kawasaki w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Cyfrowy Polsat
Mariusz Węgłowski i Rafał Wilk na rowerze Carbonbike w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Marta Boska Photography
Mariusz Węgłowski i Rafał Wilk na rowerze Carbonbike w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Marta Boska Photography
Mariusz Węgłowski (drugi z prawej) w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Cyfrowy Polsat
Mariusz Węgłowski (drugi z prawej) w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Cyfrowy Polsat


„Wspaniali ludzie” - emisja w soboty (od 5 września 2020 roku) o godz. 21:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...