reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usłyszcie nas!” w telewizji TTV

dodano: 2020-08-28 07:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TTV „Usłyszcie nas!” W niedzielę, 18 października br. o godz. 22:15 na antenie TTV wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Usłyszcie nas!”. Za jego produkcję odpowiada firma Mass Koncept. Jak czytamy w opisie, bohaterami programu będą silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym. Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych. Wystąpią Monika Kuszyńska, Łukasz Lodkowski „Lotek”, Krzysztof Hirsztritt, Przemysław Kossakowski i Himera.

TTV „Usłyszcie nas!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, na scenie staną niepokorne i kolorowe indywidualności, które przetestują otwartość i ciekawość na innego człowieka. W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów.

- Zaprosiliśmy do udziału w programie niecodzienną grupę bohaterów oraz wspierających ich mentorów. Bo „Usłyszcie nas!” to nie jest zwyczajny talent show. W programie nie będzie jurorów i ocen, będzie w nim natomiast pewna prosta reguła dotycząca nie tylko bohaterów telewizyjnych, ale i ludzi wokół nas - wystarczy chcieć ich usłyszeć i zauważyć, a wówczas mogą się wydarzyć rzeczy niesamowite. Na to bardzo liczę

- komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.


Jak informuje nadawca, program „Usłyszcie nas!” jest stworzony dla ludzi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. Na koniec serii - w siódmym odcinku, widzowie zdecydują, który z bohaterów skradł ich serca. Do wygrania będą dwie równorzędne nagrody pieniężne, każda w wysokości 50 000 złotych.

Jak czytamy w opisie, w programie „Usłyszcie nas!” istotną rolę do spełnienia ma niecodzienne kolegium mentorów towarzyszące bohaterom programu. W tej roli widzowie zobaczą wokalistkę Monikę Kuszyńską, stand-up’era Łukasza Lodkowskiego „Lotka”, Krzysztofa Hirsztritta - uczestnika programu „Down the road. Zespół w trasie” (więcej tutaj), oraz podróżnika Przemysława Kossakowskiego. Nad dobrą energią na planie będzie czuwać niezwykła prowadząca -  drag queen, Himera. Wszyscy oni będą służyć uczestnikom swoim wsparciem,  podpowiedzą jak przekonać do siebie i swojego pomysłu na życie.

Premiera serii „Usłyszcie nas!” na antenie TTV będzie miała miejsce w niedzielę, 18 października br. o godzinie 22:15. Za jej produkcję odpowiada firma Mass Koncept (więcej tutaj).
 
Monika Kuszyńska, Krzysztof Hirsztritt, Himera, Przemysław Kossakowski i Łukasz Lodkowski „Lotek” w programie „Usłyszcie nas!”, foto: TVN Discovery
Monika Kuszyńska, Krzysztof Hirsztritt, Himera, Przemysław Kossakowski i Łukasz Lodkowski „Lotek” w programie „Usłyszcie nas!”, foto: TVN Discovery


„Usłyszcie nas!” - premiera w niedzielę, 18 października 2020 roku o godz. 22:15 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...