reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesienne nowości w Radiu Pogoda

dodano: 2020-09-02 04:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Wrzesień 2020 roku przywitał słuchaczy Radia Pogoda (Agora) nowościami na antenie. Wśród nich znalazły się stały felieton profesora Jerzego Bralczyka „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda" oraz audycja „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda" Ewy Podolskiej. Do jesiennej ramówki stacji powróciły też program Roberta Janowskiego w wersji z udziałem słuchaczy („Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego”) i konkursy - tym razem w postaci zabawy „Niezłe zagranie”, sprawdzającej znajomość piosenek. Nowości pojawiły się także w programie „Pogodny poranek Radia Pogoda”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od września br. Radio Pogoda zaprasza wszystkich do słuchania stałego felietonu profesora Jerzego Bralczyka. Bohaterem każdego odcinka cyklu będzie inne słowo związane z Radiem Pogoda lub z piosenkami, które w nim można usłyszeć. „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda” pojawi się na antenie od poniedziałku do piątku o godzinie 10:15.

Kolejnym nowym programem w jesiennej ramówce stacji jest „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda”. Codziennie o godzinie 12:15 dziennikarka Ewa Podolska obala lub potwierdza w nim popularne mity na temat zdrowia. Czy czosnek jest naturalnym antybiotykiem? Czy kawa rzeczywiście podnosi ciśnienie? I czy owoce są tak zdrowe, jak sądzimy? To wszystko sprawdzi Ewa Podolska.

We wtorek, 1 września 2020 roku wrócił również do studia Robert Janowski, który do tej pory pracował zdalnie z powodu pandemii. W swoim programie „Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego” znów będzie mógł rozmawiać ze słuchaczami i gwiazdami (więcej tutaj).

Nowości pojawiły się także w „Pogodnym poranku Radia Pogoda” prowadzonym przez Joannę Kruk i Zygmunta Chajzera. Od poniedziałku do piątku para będzie sprawdzać, jak wyglądają śniadania gwiazd, a słuchacze codziennie wymyślą „lepieje” na zadany temat (więcej tutaj).

Dodatkowo we wrześniu br. słuchacze Radia Pogoda mogą wygrywać gadżety stacji w zabawie „Niezłe zagranie”. W konkursie prezenter rozgłośni Jakub Mędrzycki zagra na pianinie fragmenty piosenek - z początku krótkie, a potem coraz dłuższe. Zabawa potrwa przez cały dzień, a jej laureatem zostanie osoba, która jako pierwsza odgadnie tytuł zagranej piosenki.

Pojawienie się nowych propozycji dla słuchaczy w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Jerzy Bralczyk zaprasza na felietony „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda”, foto: Agora
Jerzy Bralczyk zaprasza na felietony „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...