reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

60 stacji ładowania sieci EV+ w „We Charge” VW w Polsce

dodano: 2020-09-10 00:24 | aktualizacja: 2020-09-10 14:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: VW

We charge VW ID-3 stacja ladowania 360px.jpg Aplikacja We Charge jest łącznikiem między kierowcą a Volkswagenem ID.3. Przy jej pomocy można nie tylko sprawdzić zasięg auta, zaprogramować optymalną temperaturę we wnętrzu samochodu, czy znaleźć najbliższą stację ładowania. Za pośrednictwem aplikacji Volkswagena „We Charge”, klienci będą mogli w przyszłości korzystać z ponad 100.000 punktów ładowania w Europie – w dalszej perspektywie ma ich powstać 150 tys. W ramach aplikacji „We Charge” swoje stacje ładowania udostępni nie tylko Greenaway, ale także sieć EV+, która już teraz ma na terenie Polski 60 stacji ładowania, a kolejne są w trakcie instalacji i uruchamiania.

Volkswagen
We charge VW ID3 stacja ladowania volkswagen 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
  • 60 stacji ładowania sieci EV+ w Polsce dostępnych w serwisie „We Charge” Volkswagena
  • oparta na platformie Fortum Charge&Drive sieć przyspieszonych i szybkich stacji ładowania EV+ działa w Polsce od 2017 roku.
  • platforma Fortum SaaS obsługuje ponad 10.000 stacji ładowania w 20 krajach.
  • aplikacja „We Charge” zapewnia m.in. informacje o cenie energii elektrycznej i o dostępności ładowarki w danej chwili (wolna/zajęta)

W aplikacji można wykupić jedną z trzech taryf – Free, Go lub Plus.
Taryfy są dopasowane do potrzeb różnych grup użytkowników. Podstawowa We Charge Free nie wymaga wnoszenia opłaty miesięcznej i zapewnia podstawowy serwis z wykorzystaniem tylko jednej karty. Ta taryfa jest przeznaczona przede wszystkim dla kierowców aut elektrycznych, którzy rzadko korzystają z publicznych stacji ładowania.

Taryfa We Charge Go oferuje korzystniejsze ceny za każde pojedyncze ładowanie akumulatora i jest szczególnie atrakcyjna dla kierowców, którzy regularnie ładują akumulator samochodu elektrycznego na ogólnodostępnych stacjach. We Charge Plus to z kolei taryfa dla tych wszystkich, którzy dużo podróżują – dzięki niej, np. na stacjach IONITY w Niemczech zapłacą oni tylko 30 eurocentów za 1 kWh. Ci kierowcy będą mogli korzystać z europejskich stacji szybkiego ładowania na bardzo korzystnych warunkach. 

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup ID.3 1ST otrzymają rok bezpłatnego zasilania samochodu energią elektryczną do 2.000 kWh lub do wartości 2.780 zł. Oferta dotyczy wszystkich publicznych stacji ładowania, na których działa aplikacja We Charge Volkswagena oraz w europejskiej sieci stacji IONITY.

Źródło: vw-press.pl  volkswagen.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polski rynek


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Inverto 90 grafit

Antena stalowa, 90cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym. Produkt...

169 zł Więcej...