reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Polonia HD i Radio Nowy Świat w sieci Jambox

dodano: 2020-09-11 06:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Vectra/satkurier.pl

Jambox SGT (grupa Vectra), operator sieci Jambox, poinformował abonentów o poszerzeniu oferty o kanał telewizyjny TVP Polonia HD i rozgłośnię Radio Nowy Świat. Dodajmy, że abonenci mieli już dostęp do TVP Polonia w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.

Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Nowy Świat to rozgłośnia muzyczno-publicystyczna. Stacja rozpoczęła nadawanie w piątek, 10 lipca br. (więcej tutaj) Emisja testowa tej rozgłośni w sieci Jambox odbywa się na kanale numer 994 (tylko dźwięk). Dla wszystkich abonentów Radio Nowy Świat jest dostępne w dekoderach IPTV. W Jambox Lajt pojawi się wkrótce.

TVP Polonia HD to kanał Telewizji Polskiej o profilu ogólnym. W jego ofercie widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, filmy, seriale, magazyny, reportaże i dokumenty. Stacja TVP Polonia w standardowej rozdzielczości nadaje od 1993 roku, a 1 września br. uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości - TVP Polonia HD. Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż abonenci sieci Jambox mieli już dostęp do TVP Polonia w standardowej rozdzielczości. TVP Polonia HD znajduje się na pozycji numer 127, w takich pakietach jak Podstawowy, Korzystny, Bogaty, Mini HD, Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD i Wielotematyczny Mega HD.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Jambox powiększyła się m.in. o kanał telewizyjny Polonia1 HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama