reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Auta i oceany w październiku w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-09-16 05:26 | aktualizacja: 2020-09-16 13:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W październiku br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Gwiazdy wędkarstwa” (sezon 2.), „Australijskie megametro” i „Wraki - składaki z Las Vegas” (sezon 3.), a w ramach pasma „Wieczór ze skarbami oceanów” takie produkcje jak „Australijscy poławiacze homarów” i „Kolczaste złoto”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Wieczór ze skarbami oceanów”:
emisja: w poniedziałki o 20:00
- Prezentujemy nasze dwa ulubione programy z cyklu „jak to się robi na antypodach”. Zobaczymy, jak pracują ludzie na niebezpiecznych wodach na południe od Australii i u wybrzeży Nowej Zelandii. Wypłyniemy na poszukiwanie skarbów oceanu i przekonamy się, jak ciężka i ryzykowna jest praca na morzu. Czeka nas mnóstwo niebezpieczeństw, ale także świetna zabawa. Jak skończy się ten sezon: zwycięstwem i zyskiem czy widokiem pustych sieci? - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Gwiazdy wędkarstwa” 2 („Fishing Allstars” 2)
emisja: od soboty, 10 października br. o 22:00

Zapalony wędkarz i olimpijczyk Dean Macey oraz były międzynarodowy mistrz wędkarstwa Adam Rooney podróżują szlakami wodnymi w Anglii i za granicą. Wspólnie stawiają czoła trudnym wędkarskim zadaniom, a robią to z pomocą zaproszonych gości, także pasjonatów wędki. Cel tych zmagań jest jeden - wędkarze chcą zostać gwiazdami.

„Australijskie megametro” („Aussie Mega Metro”)
emisja: od środy, 21 października br. o 22:00

Sydney to miasto stale zakorkowane, a tymczasem australijska metropolia powiększa się o 100 tysięcy mieszkańców rocznie. Jedynym rozwiązaniem jest supernowoczesne metro. W tej filmowanej przez pięć lat serii widzowie zobaczą, jak przebiega realizacja najnowocześniejszego w historii Australii systemu transportu publicznego. To w pełni zautomatyzowane metro porusza się bez maszynistów i nie ma rozkładu jazdy, a pociąg pojawia się na stacji co kilka minut. Budowa tak zaawansowanego technologicznie systemu transportu jest dla inżynierów wielkim wyzwaniem. Jednym z najtrudniejszych zadań jest konstrukcja futurystycznego centrum kontroli. Ten ogromny obiekt zasila energia słoneczna z nowej elektrowni. 

„Wraki - składaki z Las Vegas” 3 („Sin City Motors” 3)
emisja: od piątku, 23 października br. o 23:00

Steve Darnell to mechanik i miłośnik samochodów, który konstruuje szalone, jedyne w swoim rodzaju pojazdy z resztek i złomowanych części. To tak zwane „rat rody” - samochody celowo zbudowane tak, aby były szybkie, ale sprawiały wrażenie zniszczonych i zużytych. Steve Darnell znajduje części do swoich konstrukcji na złomowiskach, w starych garażach i na targach staroci. W każdym odcinku programu Steve Darnell i jego ekipa budują pojazd dla wymagającego klienta w ciągu zaledwie pięciu dni - wyłącznie ze złomu i starych części. Aby dokonać czegoś takiego, trzeba mieć do dyspozycji ekipę prawdziwych fachowców (więcej tutaj).
 
Twiggy Tallant w programie „Wraki - składaki z Las Vegas”, foto: Viasat World
Twiggy Tallant w programie „Wraki - składaki z Las Vegas”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...