reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Auta i oceany w październiku w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-09-16 05:26 | aktualizacja: 2020-09-16 13:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W październiku br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Gwiazdy wędkarstwa” (sezon 2.), „Australijskie megametro” i „Wraki - składaki z Las Vegas” (sezon 3.), a w ramach pasma „Wieczór ze skarbami oceanów” takie produkcje jak „Australijscy poławiacze homarów” i „Kolczaste złoto”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Wieczór ze skarbami oceanów”:
emisja: w poniedziałki o 20:00
- Prezentujemy nasze dwa ulubione programy z cyklu „jak to się robi na antypodach”. Zobaczymy, jak pracują ludzie na niebezpiecznych wodach na południe od Australii i u wybrzeży Nowej Zelandii. Wypłyniemy na poszukiwanie skarbów oceanu i przekonamy się, jak ciężka i ryzykowna jest praca na morzu. Czeka nas mnóstwo niebezpieczeństw, ale także świetna zabawa. Jak skończy się ten sezon: zwycięstwem i zyskiem czy widokiem pustych sieci? - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Gwiazdy wędkarstwa” 2 („Fishing Allstars” 2)
emisja: od soboty, 10 października br. o 22:00

Zapalony wędkarz i olimpijczyk Dean Macey oraz były międzynarodowy mistrz wędkarstwa Adam Rooney podróżują szlakami wodnymi w Anglii i za granicą. Wspólnie stawiają czoła trudnym wędkarskim zadaniom, a robią to z pomocą zaproszonych gości, także pasjonatów wędki. Cel tych zmagań jest jeden - wędkarze chcą zostać gwiazdami.

„Australijskie megametro” („Aussie Mega Metro”)
emisja: od środy, 21 października br. o 22:00

Sydney to miasto stale zakorkowane, a tymczasem australijska metropolia powiększa się o 100 tysięcy mieszkańców rocznie. Jedynym rozwiązaniem jest supernowoczesne metro. W tej filmowanej przez pięć lat serii widzowie zobaczą, jak przebiega realizacja najnowocześniejszego w historii Australii systemu transportu publicznego. To w pełni zautomatyzowane metro porusza się bez maszynistów i nie ma rozkładu jazdy, a pociąg pojawia się na stacji co kilka minut. Budowa tak zaawansowanego technologicznie systemu transportu jest dla inżynierów wielkim wyzwaniem. Jednym z najtrudniejszych zadań jest konstrukcja futurystycznego centrum kontroli. Ten ogromny obiekt zasila energia słoneczna z nowej elektrowni. 

„Wraki - składaki z Las Vegas” 3 („Sin City Motors” 3)
emisja: od piątku, 23 października br. o 23:00

Steve Darnell to mechanik i miłośnik samochodów, który konstruuje szalone, jedyne w swoim rodzaju pojazdy z resztek i złomowanych części. To tak zwane „rat rody” - samochody celowo zbudowane tak, aby były szybkie, ale sprawiały wrażenie zniszczonych i zużytych. Steve Darnell znajduje części do swoich konstrukcji na złomowiskach, w starych garażach i na targach staroci. W każdym odcinku programu Steve Darnell i jego ekipa budują pojazd dla wymagającego klienta w ciągu zaledwie pięciu dni - wyłącznie ze złomu i starych części. Aby dokonać czegoś takiego, trzeba mieć do dyspozycji ekipę prawdziwych fachowców (więcej tutaj).
 
Twiggy Tallant w programie „Wraki - składaki z Las Vegas”, foto: Viasat World
Twiggy Tallant w programie „Wraki - składaki z Las Vegas”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...