Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-19 - 2021-04-20 - 2021-04-21

Eredivisie i szkocka Premiership na Polsacie Sport Premium

dodano: 2020-09-25 13:26 | aktualizacja: 2020-09-27 10:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat Sport/satkurier.pl

Eredivisie liga holenderska Polsat Sport Extra Co ciekawe Polsat Sport przeniósł 3 transmisje z podstawowych kanałów sportowych do stacji Polsat Sport Premium 1-2. W niedzielę, 27 września w Polsat Sport Premium 1 będzie można zobaczyć 2 transmisje z holenderskiej Eredivisie, a Polsacie Sport Premium 2 jeden mecz szkockiej ligi: Motherwell FC - Rangers FC.

Eredivisie

Feyenoord vs ADO Den Haag
Steven Berghuis zdobył w tym sezonie wszystkie gole dla Feyenoordu, zapewniając tej drużynie zwycięstwo nad PEC Zwolle 2:0 i remis z Twente 1:1. Piłkarze ADO Den Haag muszą znaleźć sposób na powstrzymanie 28-letniego napastnika, inaczej na pierwsze punkty w tym sezonie Eredivisie będą musieli poczekać co najmniej do następnej kolejki.

Heracles Almelo - PSV Eindhoven
Zespół z Eindhoven wygrał dwa pierwsze mecze w tym sezonie. W poprzednim spotkaniu z FC Emmen zwycięstwo zapewnił sobie jednak dopiero w 94. minucie gry. Gola zdobył wówczas debiutujący w barwach PSV Maximiliano Romero, który na boisku pojawił się zaledwie 5 minut wcześniej. Heracles przed tygodniem stracił w spotkaniu z Willemem II aż 4 gole, wszystkie w drugiej połowie. Na własnym boisku spróbuje zrehabilitować się za słaby występ w Tilburgu.

Motherwell vs Rangersi
Piłkarze Motherwell FC wygrali ostatnio 2 mecze z rzędu, w tym z notowanym wyżej Aberdeen. W starciu z Rangersami o podtrzymanie zwycięskiej passy nie będzie jednak łatwo. Rywale w tym sezonie jeszcze nie przegrali i są liderem tabeli.