reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Raport. Wszystko o koronawirusie” w Polsacie News

dodano: 2020-10-24 10:16 | aktualizacja: 2020-10-25 12:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat News „Raport. Wszystko o koronawirusie” W poniedziałek, 26 października br. o godz. 20:50 w kanale Polsat News wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Raport. Wszystko o koronawirusie”. Jak zapowiada nadawca, będzie to podsumowanie najnowszych informacji z kraju i ze świata dotyczących koronawirusa i choroby Covid-19. Gospodynią programu będzie m.in. Monika Sawka, prowadząca „Wydarzenia”, emitowane w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2. Nadawca poleca też „Koronawirus. Raport dnia”.

Polsat News „Raport. Wszystko o koronawirusie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdy dzień przynosi nowe doniesienia o rosnącej liczbie zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz osób chorych na Covid-19. Od soboty, 24 października br. cały kraj zostaje objęty czerwoną strefą. Co za tym idzie dla wszystkich mieszkających w kraju będą obowiązywać kolejne obostrzenia i zalecenia, mające ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. W tej sytuacji bardzo łatwo o chaos informacyjny.

- Polsat News podjął decyzję o wprowadzeniu na antenę nowego programu „Raport. Wszystko o koronawirusie”, w którym codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:50, widzowie otrzymają rzetelne i wiarygodne podsumowanie najnowszych doniesień z kraju i ze świata dotyczących pandemii - informuje nadawca. Audycję poprowadzą dziennikarze Polsatu News, wśród nich m.in. Monika Sawka, prowadząca „Wydarzenia”, emitowane w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 (więcej tutaj).

W soboty i niedziele informacje dotyczące pandemii widzowie mogą poznać o godzinie 18:00 w audycji Polsat News „Koronawirus. Raport dnia”.

„Raport. Wszystko o koronawirusie” - emisja codziennie (od 26 października 2020 roku) o godz. 20:50 w kanale Polsat News.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...