reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczne promocje z Play Now TV

dodano: 2020-11-06 12:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/satkurier.pl

Play święta Po połączeniu usług Internetu i Play Now TV klient nie zapłaci za nie przez pierwsze trzy miesiące. Promocja dostępna jest po wybraniu jednej z dwóch ofert Play Now TV oraz dowolnego pakietu internetu w usłudze stacjonarnej, bezprzewodowej z routerem lub Net Box. Najtańszy zestaw telewizji i internetu jest dostępny od 45 zł miesięcznie.

Play Now TV promocja święta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Play Now TV to usługa obejmująca streaming kanałów i bibliotekę treści VOD. Klient ma do wyboru dwie oferty Play Now z urządzeniem TV Box. Pierwsza z nich, za 10 zł miesięcznie umożliwia dostęp do kanałów z pakietu podstawowego. Kolejna kosztuje 35 zł miesięcznie i została powiększona o cztery pakiety tematyczne – Extra, Sport, News i Kids. W obu tych opcjach klienci mogą skorzystać z dostępu do HBO GO na miesiąc oraz Amazon Prime Video na 6 miesięcy.

W Play można wybrać internet dostosowany do własnych potrzeb. Pierwszą z opcji jest internet bezprzewodowy do domu z routerem, od 35 zł za 70 GB miesięcznie. Kolejny wariant to internet stacjonarny z domowym routerem Wi-Fi, dostępny również od 35 zł przy prędkości 150 Mb/s.

Z kolei Net Box to rozwiązanie stworzone szczególnie z myślą o tych miejscach, gdzie zawodzi standardowy router, czyli poza miastem lub w mniejszych miejscowościach. Net Box to zestaw internetu z modemem zewnętrznym oferujący szybki i stabilny internet niezależnie od miejsca. Dostępny jest w kilku pakietach zaczynając od 300 GB w cenie 70 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...