reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święto Niepodległości w Rock Radiu

dodano: 2020-11-11 01:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Muzyczne stacje Grupy Radiowej Agory (GRA) przygotowały specjalne programy na Święto Niepodległości. W środę, 11 listopada br. na antenie Rock Radia (Agora) będzie można usłyszeć m.in. o polskich akcentach w zagranicznych filmach („Nasi tu byli w Rock Radiu”), a także zestawienie 11 klasyków rocka ważnych dla Polski („Niepodległa 11!”).

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Nasi tu byli w Rock Radiu” - pod takim hasłem na antenie Rock Radia pojawi się pierwsza ze specjalnych audycji stacji przygotowanych na Święto Niepodległości. W godz. 10:00- 15:00 redakcja rozgłośni sprawdzi w niej, jakie polskie akcenty można dostrzec w zagranicznych filmach - m.in. w produkcji „Bruce Wszechmogący” bohaterowie jedzą pierogi, a w „Truman Show” widać polską flagę. Na poszukiwanie filmowych skojarzeń z Polską zaprosi słuchaczy Mariusz Stelmaszczyk.

Od 15:00 do 20:00 Rock Radio zagra „Niepodległą 11!”. Jak zapowiada nadawca, będzie to zestawienie 11 klasyków rocka ważnych dla Polski, w którym mogą znaleźć się m.in. utwory „Nie pytaj o Polskę” Obywatela G.C, „Polska” Kultu czy „Kocham wolność” Chłopców z Placu Broni. Na rockradio.pl trwało głosowanie fanów Rock Radia na ich ulubione piosenki. „Niepodległą 11!” poprowadzi Tomasz Obertyn (więcej tutaj).

Specjalne audycje zaplanowane na środę, 11 listopada br. przez stacje muzyczne Agory będą promowane na ich antenach, stronach internetowych oraz na profilach w mediach społecznościowych.
 
Specjalne audycje na Święto Niepodległości w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Specjalne audycje na Święto Niepodległości w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...