reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jeszcze więcej Teatru Telewizji w TVP Kultura

dodano: 2020-11-12 15:51
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Teatr Sensacji Kobra Od 14 listopada br. TVP Kultura zaprasza na sobotnie spotkania z Teatrem Telewizji. Ponadto poszerza ofertę programową we wtorkowym paśmie teatralnym. Spektakle Teatru Telewizji na antenie TVP Kultura cieszą się niezmienną popularnością. Antena proponuje widzom uznaną klasykę, premierowe monodramy, spektakle powstałe we współpracy z najważniejszymi polskimi scenami, jak również kultowe przestawienia Teatru Sensacji „Kobra”.

Teatr Telewizji Teatr TV TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ktoś kiedyś powiedział, że nieodłącznym elementem teatru jest publiczność, pełni bardzo ważną rolę w spektaklu. Bez niej nie ma teatru. Naszym celem, powinnością i zadaniem jest dziś sprawienie, by publiczność teatralna nadal mogła oglądać to, co kocha – teatr. I ten teatr znajdzie w TVP Kultura – mówi Kalina Cyz, redaktor naczelna TVP Kultura – zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP.

TVP Kultura nowe pasmo teatralne zainauguruje 14 listopada o godz. 12:35 spektaklem Teatru Sensacji Kobra „Pomyłka, proszę się wyłączyć!” z 1966 roku w reżyserii Jerzego Gruzy z Aleksandrą Śląską w roli głównej.

Antena, tradycyjnie już w każdy wtorek o godz. 20:00 zaprasza na współczesne rejestracje sceniczne, spektakle należące do Złotej Setki Teatru Telewizji oraz przedstawienia operowe i baletowe z najsłynniejszych scen świata. Emisję spektaklu poprzedzą rozmowy z artystami.

Jeszcze w listopadzie widzowie TVP Kultura obejrzą premierowe „Dziady” Adama Mickiewicza w interpretacji zespołu Teatru „Wierszalin” w Supraślu („Noc pierwsza” – 17 listopada, godz. 20:00, „Noc druga” - 24 listopada, godz. 20:00). Spektakle Teatru Telewizji są planowane również w soboty. Już wkrótce TVP Kultura ma zaproponować widzom klasykę z bogatego archiwum TTV.

Mecenasem Teatru Telewizji jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (PGNiG S.A.).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...