reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Usługa OTT od platformy Telekarta

dodano: 2020-11-14 21:10
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Telekarta Grupa Orion, jeden z pięciu liderów rosyjskiego rynku płatnej telewizji, wprowadziła nowy produkt online – premierowe kino Telekarta. Nowa platforma OTT gromadzi premiery filmowe i telewizyjne zarówno z kanałów transmitowanych strumieniowo, jak i kin studyjnych online. W ofercie jest około 120 kanałów TV i 12 tys. tytułów z najpopularniejszych kolekcji filmowych.

otvet.tv
Telekarta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma OTT Telekarta jest dostępna w abonamencie na urządzeniach mobilnych, dekoderach i telewizorach z systemem Android, a także w Apple TV od 10 listopada 2020 r.. Produkt jest skierowany do widzów powyżej 25. roku życia, prowadzących aktywny tryb życia, o średnich i ponadprzeciętnych dochodach, skierowany do wyrafinowanego widza, przyzwyczajonego do podążania za trendami.

W nowej usłudze Orion skupił się na połączeniu kilku produktów w jeden, w korzystnej cenie. Usługa prezentuje nowe podejście do zawartości: zarówno kanały telewizyjne, jak i kolekcje filmowe są dostępne dla użytkownika w ramach jednej subskrypcji. Główny akcent jest położony na tematykę dziecięcą i filmową, dając widzom dostęp do premier w kanałach tematycznych oraz nowych filmów z kolekcji Megogo, Amediateka i Start w cenie 299 rubli miesięcznie.

Produkt online – premierowe kino Telekarta jest w istocie pełnoprawnym zamiennikiem kilku usług telewizyjnych, w telewizji płatnej, kina online i torrentów. Wybór z ogromnej, stale powiększającej się kolekcji treści rosyjskich i zagranicznych, szerokiej gamy strumieniowych kanałów telewizyjnych, pozwoli nie tylko kształtować własną telewizję, ale również zaoszczędzić. Pakiety będą kosztować widzów o 40-70% mniej niż kilka oddzielnych subskrypcji.

Telekarta jako platforma DTH nadawana dla części zachodniej Federacji Rosyjskiej z satelitów Horizons 2 i Intelsat 15 z pozycji 85°E. Dla części wschodniej działa platforma Telekarta Wostok na satelicie Express-AM5 (140°E). Transmisja jest szyfrowana w systemach dostępu warunkowego Irdeto i Conax.

strona internetowa ok.telekarta.tv

Źródło: tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...