reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-22 - 2021-09-23

Sport w polskiej TV 22.11.2020

dodano: 2020-11-21 10:05 | aktualizacja: 2020-11-21 23:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: SSC Napoli – AC Milan. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Leicester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Leicester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – Everton
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka 

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OSC Lille – FC Lorient
Komentarz: Rafał Dębiński, Artur Kwiatkowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Benevento Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – VfL Bochum
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban   

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula   

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Valencia CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda 
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Real Sociedad
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OSC Lille – FC Lorient
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Benevento Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Parma Calcio 1913
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO – Olympique Lyon
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Valencia CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda 
 
Eurosport 1

10:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet

13:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
2. przejazd slalomu kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński 

19:45 Snooker: Northern Ireland Open:
Finał
 
Eurosport 2

13:45 Snooker: Northern Ireland Open:
Finał
 
Golf Channel

12:00 Golf: European Tour, Johannesburg:
3. runda

19:00 Golf: PGA Tour, St George Island:
Finał
 
Motowizja

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Imola:
Wyścig 2

14:15 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Imola:
Wyścig 3
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO – Olympique Lyon
Komentarz: Tomasz Smokowski
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – Heracles Almelo

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Fortuna Sittard – Feyenoord Rotterdam

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga – SK Dynamo Czeskie Budziejowice
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Rangers FC – Aberdeen FC
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. liga:
Odra Opole – Górnik Łęczna

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Enea Czarni Radom

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – MKS Będzin
 
Polsat Sport Extra

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Ceremonia medalowa

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Pokazy mistrzów

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente – PSV Eindhoven

19:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
Finał
 
Polsat Sport News

12:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
    
13:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Portugalii:
Wyścig

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Wyścig

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard – Polpharma Starogard Gdański
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Movistar Estudiantes – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Alba Berlin – Telekom Baskets Bonn
Komentarz: Jakub Ryś

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Zaragoza – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek 
 
TVP Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek 

19:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Motor Lublin – Hutnik Kraków
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...