reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacja Play Now dostępna na Samsung Smart TV

dodano: 2020-12-16 11:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Play Now Samsung Smart TV Tizen Play przygotował dedykowaną aplikację na Samsung Smart TV z systemem Tizen. Dołącza ona do dotychczas dostępnego portalu playnow.pl, aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS, dedykowanego TV BOX-a, telewizorów i urządzeń opartych o Android TV i obsługę technologii Google Cast czy Apple AirPlay.

Play Now Samsung Smart TV Tizen


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największe filmowe hity, wciągające seriale, emocjonujące relacje sportowe na żywo czy materiały rozrywkowe oraz edukacyjne to tylko część treści dostępnych w Play Now. Pełna oferta obejmuje ponad 90 kanałów linearnych podzielonych na tematyczne pakiety – Podstawowy (zawarty w cenie abonamentu), HBO, Extra, Sport, Kids oraz News. Każdy z pakietów dodatkowych można wygodnie aktywować w Play Now oraz wypróbować przez 30 dni bez opłat. To także bogata biblioteka treści na życzenie z aktywnych pakietów, kolekcje Paramount Play, AXN Now czy History.

Dzięki wprowadzeniu aplikacji na smart TV Samsung użytkownicy mają możliwość oglądania interesujących ich treści na dużym ekranie i intuicyjnej obsługi za pomocą jednego pilota. Kafelek z Play Now można przypiąć do ekranu startowego, by mieć do niego szybki dostęp od samego włączenia telewizora.

Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu, na którym aktywna jest usługa Play Now oraz potwierdzić akcję na smartfonie. Właściciel numeru nie musi się także obawiać o to, że domownicy zamówią dodatkowe usługi, czy wypożyczą film bez jego wiedzy – każda taka operacja wymaga autoryzacji na telefonie. Możliwe jest również zalogowanie się numerem usługi telewizyjnej przypisanym do oferty Play Now TV Box.

Aplikacja umożliwia odtwarzanie wybranych treści od momentu, na którym zakończono oglądanie na innym urządzeniu. Daje też możliwość oglądania od początku programu, który już trwa lub nawet pełnego odtworzenia materiału aż do 7 dni po jego emisji. Wybrane przez siebie treści można nagrać i przechowywać w chmurze aż przez 6 miesięcy.

Aplikacja Play Now jest dostępna za darmo w sklepie z aplikacjami Samsung Smart TV dla urządzeń wyprodukowanych od 2016 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...