reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sukces charytatywnego bloku reklamowego w TVN

dodano: 2020-12-18 10:34 | aktualizacja: 2020-12-18 11:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN „#TVN pomagajmy sobie” Trwa akcja „#TVN pomagajmy sobie”, której celem jest dostarczanie osobom najuboższym ciepłych posiłków. Dzięki akcji pomoc otrzymają także restauracje, które te posiłki przygotowują. W sobotę, 12 grudnia br. w telewizji TVN wyemitowano charytatywny blok reklamowy, z którego wszystkie wpływy zostaną przeznaczone na ten cel. Szacowany przychód z emisji reklam wyniósł 1,1 mln zł.

TVN „#TVN pomagajmy sobie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Dziękujemy wszystkim widzom i klientom Biura Reklamy TVN Media, którzy wsparli akcję „#TVN pomagajmy sobie”. Dzięki temu, w całej Polsce będzie można zakupić kilkadziesiąt tysięcy posiłków dla osób najuboższych. Przygotują je restauracje, które także przeżywają trudny okres a dzięki akcji nie tylko otrzymają zlecenia, ale również pomogą innym. To kolejny dowód na to, że w jedności tkwi wielka siła a ten trudny czas ciężko byłoby przetrwać bez siebie nawzajem

- powiedział Marcin Barcz, dyrektor komunikacji korporacyjnej TVN Grupa Discovery.


Zamówienia posiłków w restauracjach będą realizowane również z wpływów pozyskanych od sponsorów Biura Reklamy TVN Media, funduszy zebranych przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” oraz z przychodu ze sprzedaży pakietu Start VOD w serwisie Player. Cały czas do akcji dołączają kolejni sponsorzy.

Każda z restauracji przygotuje codziennie 50 ciepłych posiłków i dostarczy je do działających w tym samym regionie organizacji pożytku publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych. Dostawy obiadów będą realizowane do czwartku, 24 grudnia br., a dostawa wigilijna obejmie również potrawy świąteczne na okres od 25 do 26 grudnia br. (dane za Discovery) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...