reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Świat: „Banksterzy” w ofertach serwisów VOD

dodano: 2021-01-02 05:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat „Banksterzy” Od soboty, 2 stycznia br. film „Banksterzy” dostępny jest w ramach premium VOD na platformach Player, Canal+, nc+ GO, vod.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Rakuten, Netia, Inea i Toya. Producentem filmu jest Figaro Film Production, koproducentami Łukasz Kierus Wydawnictwo Kobiece i Votum Robin Lawyers, a dystrybutorem Kino Świat. Wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Katarzyna Zawadzka, Magdalena Lamparska, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Antoni Królikowski i Jan Frycz.

Kino Świat „Banksterzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za reżyserię odpowiada Marcin Ziębiński, za scenariusz Adam Guz i Piotr Starzak, a za zdjęcia Dominik Danilczyk. W obsadzie znaleźli się Katarzyna Zawadzka, Magdalena Lamparska, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Jan Frycz, Rafał Zawierucha, Marcin Bosak, Maciej Nawrocki, Mariusz Bonaszewski i Przemysław Bluszcz.

W sobotę, 2 stycznia br. na platformy VOD trafią „Banksterzy”, czyli film o kulisach afery kredytowej we frankach. - 900 000 polskich rodzin, które śniły o własnym domu, stało się ofiarami nieuczciwego systemu bankowego. Zamiast wyśnionego własnego miejsca, zostali skazani na stres, a nierzadko również na długi. Wpadli w pułapkę międzynarodowych organizacji, bezwzględnych banków i cynicznej władzy. Od tamtej pory nasi znajomi, sąsiedzi, a nierzadko również my sami, zmierzamy się z niepewnością i złością na to, co nam zgotowano. Tę historię - prawdziwych ludzi, ich namiętności, dążeń, pragnień i tęsknot - przedstawiają „Banksterzy", pełna napięcia, emocji i ludzkich dramatów produkcja z plejadą znakomitych aktorów w obsadzie - czytamy w opisie.

W filmie, który opowiada o systemie bankowym i chciwości, widzowie zobaczą m.in. Magdalenę Lamparską, Małgorzatę Kożuchowską, Katarzynę Zawadzką, Antoniego Królikowskiego, Tomasza Karolaka, Jana Frycza i Rafała Zawieruchę (więcej tutaj).
 
Od soboty, 2 stycznia br. film będzie dostępny w ramach premium VOD na platformach: Player, Canal+, nc+ GO, vod.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Rakuten, Netia, Inea i Toya.

Przypomnijmy, iż film „Banksterzy” pojawił się w kinach w piątek, 16 października br. (więcej tutaj)
 
Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Katarzyna Zawadzka, Rafał Zawierucha, Antoni Królikowski, Magdalena Lamparska i Jan Frycz na plakacie promującym kinową emisję filmu „Banksterzy”, foto: Kino Świat
Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Katarzyna Zawadzka, Rafał Zawierucha, Antoni Królikowski, Magdalena Lamparska i Jan Frycz na plakacie promującym kinową emisję filmu „Banksterzy”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...