reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Świat: „Banksterzy” w ofertach serwisów VOD

dodano: 2021-01-02 05:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat „Banksterzy” Od soboty, 2 stycznia br. film „Banksterzy” dostępny jest w ramach premium VOD na platformach Player, Canal+, nc+ GO, vod.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Rakuten, Netia, Inea i Toya. Producentem filmu jest Figaro Film Production, koproducentami Łukasz Kierus Wydawnictwo Kobiece i Votum Robin Lawyers, a dystrybutorem Kino Świat. Wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Katarzyna Zawadzka, Magdalena Lamparska, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Antoni Królikowski i Jan Frycz.

Kino Świat „Banksterzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za reżyserię odpowiada Marcin Ziębiński, za scenariusz Adam Guz i Piotr Starzak, a za zdjęcia Dominik Danilczyk. W obsadzie znaleźli się Katarzyna Zawadzka, Magdalena Lamparska, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Jan Frycz, Rafał Zawierucha, Marcin Bosak, Maciej Nawrocki, Mariusz Bonaszewski i Przemysław Bluszcz.

W sobotę, 2 stycznia br. na platformy VOD trafią „Banksterzy”, czyli film o kulisach afery kredytowej we frankach. - 900 000 polskich rodzin, które śniły o własnym domu, stało się ofiarami nieuczciwego systemu bankowego. Zamiast wyśnionego własnego miejsca, zostali skazani na stres, a nierzadko również na długi. Wpadli w pułapkę międzynarodowych organizacji, bezwzględnych banków i cynicznej władzy. Od tamtej pory nasi znajomi, sąsiedzi, a nierzadko również my sami, zmierzamy się z niepewnością i złością na to, co nam zgotowano. Tę historię - prawdziwych ludzi, ich namiętności, dążeń, pragnień i tęsknot - przedstawiają „Banksterzy", pełna napięcia, emocji i ludzkich dramatów produkcja z plejadą znakomitych aktorów w obsadzie - czytamy w opisie.

W filmie, który opowiada o systemie bankowym i chciwości, widzowie zobaczą m.in. Magdalenę Lamparską, Małgorzatę Kożuchowską, Katarzynę Zawadzką, Antoniego Królikowskiego, Tomasza Karolaka, Jana Frycza i Rafała Zawieruchę (więcej tutaj).
 
Od soboty, 2 stycznia br. film będzie dostępny w ramach premium VOD na platformach: Player, Canal+, nc+ GO, vod.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Rakuten, Netia, Inea i Toya.

Przypomnijmy, iż film „Banksterzy” pojawił się w kinach w piątek, 16 października br. (więcej tutaj)
 
Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Katarzyna Zawadzka, Rafał Zawierucha, Antoni Królikowski, Magdalena Lamparska i Jan Frycz na plakacie promującym kinową emisję filmu „Banksterzy”, foto: Kino Świat
Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Katarzyna Zawadzka, Rafał Zawierucha, Antoni Królikowski, Magdalena Lamparska i Jan Frycz na plakacie promującym kinową emisję filmu „Banksterzy”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...