reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Charytatywny koncert kolęd w kanałach TVP

dodano: 2021-01-05 23:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Caritas Polska „Polska pomaga” W środę, 6 stycznia br. o godz. 21:00 w kanale TVP1, a w późniejszym czasie w stacjach TVP2, TVP3 i TVP Polonia, wyemitowany zostanie koncert charytatywny „Polska pomaga. Rodzina rodzinie. Kolędy świata”, zorganizowany wspólnie przez Telewizję Polską i Caritas Polska, w ramach inicjatywy „Polska pomaga”. - Będzie to gest pomocy rodzinom zamieszkującym różne miejsca dotknięte dramatem wojny, objętych programem „Rodzina rodzinie” - informuje nadawca. Koncert poprowadzi Tomasz Wolny. Wystąpią Katarzyna Cerekwicka, Anna Karwan, Olga Szomańska i Natalia Niemen.

TVP Caritas Polska „Polska pomaga”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widowisko artystyczne będzie okazją do wysłuchania kolęd z różnych stron świata w aranżacjach, które stały się przebojami. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści z zespołu TGD oraz ich goście: Małe TGD, Katarzyna Cerekwicka, Anna Karwan, Olga Szomańska, Natalia Niemen, Piotr Cugowski, Mieczysław Szcześniak i Jakub Badach, zabiorą widzów w muzyczną podróż - do krajów Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Azji i wielu miejsc w Europie.

Podczas emisji koncertu odbędzie się SMS-owa zbiórka pieniężna, która zostanie przeznaczona na działania Caritas na terenach Syrii, Strefy Gazu, irackiego Kurdystanu oraz stolicy Libanu. Pokazane zostaną także materiały filmowe o dramatycznych konsekwencjach wojny, uniemożliwiających wielu rodzinom na świecie normalne bytowanie. - Materiały z różnych części świata, a przede wszystkim z miejsc objętych programem „Rodzina Rodzinie” udostępnione przez Caritas, mają zachęcić społeczeństwo do ofiarności, aby zapewnić poszkodowanym lekarstwa, prąd, odzież itp. - czytamy w komunikacie (więcej tutaj).
 
Katarzyna Cerekwicka podczas „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu”, foto: Jan Bogacz/TVP
Katarzyna Cerekwicka podczas „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu”, foto: Jan Bogacz/TVP


„Polska pomaga. Rodzina rodzinie. Kolędy świata” - emisja w środę, 6 stycznia 2021 roku o godz. 21:00 w TVP1. Koncert ten będą mogli również obejrzeć widzowie TVP2, TVP3 i TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...