reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: „Down the road. Zespół w trasie” 2 - uczestnicy

dodano: 2021-01-11 02:00 | aktualizacja: 2021-01-14 14:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Down the road. Zespół w trasie” W niedzielę, 10 stycznia br. w serwisie VOD Player zadebiutował 2. sezon programu „Down the road. Zespół w trasie”, który na antenie telewizji TTV ma pojawić się premierowo wiosną br. Widzów czekać będzie wspólna podróż Przemysława Kossakowskiego oraz nowej grupy sześciu osób z zespołem Downa. Tym razem bohaterowie przemierzą Chorwację i Grecję. Wystąpią Paulina Ochocka, Paula Rakowska, Paulina Pigan, Adam Wdówka, Jan Skiba i Szymon Grzech. Za produkcję programu odpowiada GPlus Production.

TTV „Down the road. Zespół w trasie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 10 stycznia br. w serwisie Player zadebiutował drugi sezon programu „Down the road. Zespół w trasie”, w którym szóstka osób z zespołem Downa wyrusza w podróż życia z Przemysławem Kossakowskim. Chcą nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery, pierwszy raz bez rodziców i z dala od domu. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów - Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Jana Skibę i Szymona Grzecha. Kim są oraz skąd pochodzą uczestnicy programu?

Paulina Ochocka z Błoni pod Warszawą ma 28 lat. Ze względu na swoje predyspozycje kierownicze, w programie została okrzyknięta Szefową. Paulina Ochocka to pozytywny łobuz, dziewczyna kumpel - do tańca i do różańca. Bardzo wesoła, ma charakterystyczny śmiech - lubi żartować, ale jest też bardzo wrażliwa i empatyczna, zawsze spieszy z pomocą i radą. Tańczy zumbę, pomaga mamie w zakładzie fryzjerskim, ma czerwone włosy, gdyż stylizuje się na Rihannę Fenty.

Paula Rakowska z Bydgoszczy to 28-letnia intelektualistka, feministka walczącą o prawa kobiet. Spokojna, dobrze zorganizowana i opanowana. Ostrożnie podchodzi do nowo poznanych osób i potrzebuje czasu, żeby komuś zaufać. Marzy o wyprowadzce z domu, usamodzielnieniu i założeniu rodziny. Paula Rakowska pisze książki erotyczne oraz kryminały. Fanka Marii Sadowskiej, bardzo chciałaby zostać reżyserką i muzykiem.

Paulina Pigan ma 22 lata i na co dzień mieszka w Rudzie Śląskiej. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości, jest otwarta, towarzyska i imprezowa. Uwielbia być w centrum uwagi i jak na prawdziwą Ślązaczkę przystało lubi śląskie jedzenie. Uwielbia biżuterię i cekiny, tańczy zumbę i kibicuje Górnikowi Zabrze. Chciałaby zostać stylistką paznokci. Marzy również o karierze aktorskiej, kamery to jej żywioł.

Adam Wdówka to najmłodszy uczestnik programu, ma 20 lat i pochodzi z Opoczna. Sportowiec, bardzo ambitny - zdobywa medale w pływaniu i trenuje boks. Jego pasją jest również gra na perkusji i bębenku. Jest animatorem w przedszkolu.

Jan Skiba pochodzi z Gdańska i ma 28 lat. Jest dowcipnym i towarzyskim gadułą, który lubi być w centrum uwagi. Uwielbia scenę i mikrofon, zdarza mu się przemawiać na różnych uroczystościach. Świetnie gra na saksofonie, należy do zespołu Remont Pomp, z którym wyjeżdża w trasy koncertowe. Lubi siebie, a najbardziej swoje kręcone włosy. Jest świetnym aktorem.

Szymon Grzech pochodzi z Krakowa i ma 25 lat. Widzowie poznają go jako szarmanckiego podrywacza, który sypie jak z rękawa tekstami do podrywu, ale to tylko poza, w rzeczywistości jest nieśmiały. Dużo czyta, kiedyś chciałby zostać sławnym piosenkarzem i zamieszkać w Los Angeles. Lubi się dobrze ubrać, najodważniejszy ze wszystkich, James Bond tej edycji.

Drugi sezon programu „Down the road. Zespół w trasie” zadebiutował w serwisie Player w niedzielę, 10 stycznia br. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa odcinki programu. Według wcześniejszych zapowiedzi nadawcy, druga seria wiosną br. zostanie wyemitowana premierowo w kanale TTV. Za produkcję serii odpowiada firma GPlus Production (więcej tutaj).
 
Agnieszka Kociołek, Krzysztof Hirsztritt, Dominika Kasińska, Przemysław Kossakowski, Grzegorz Brandt, Aleksandra Mandryga i Michał Milka w programie „Down the road. Zespół w trasie”, foto: TVN Discovery
Agnieszka Kociołek, Krzysztof Hirsztritt, Dominika Kasińska, Przemysław Kossakowski, Grzegorz Brandt, Aleksandra Mandryga i Michał Milka w programie „Down the road. Zespół w trasie”, foto: TVN Discovery


„Down the road. Zespół w trasie” - sezon 2., premiera wiosną 2021 roku w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...