reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowy styczeń pełen humoru w Stopklatce

dodano: 2021-01-15 19:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Stopklatka Bawią, rozluźniają i wprawiają w doskonały nastrój. Jak zapowiada nadawca, w styczniu br. kanał Stopklatka zaprezentuje widzom komedie, które nokautują śmiechem. Wśród propozycji znajdą się m.in.: „Ptaszek na uwięzi”, „Hudson Hawk”, „Rybka zwana Wandą”, „Poranek kojota” i „Za jakie grzechy”. Ponadto stacja pokaże widzom takie produkcje filmowe jak „Pachnidło: Historia mordercy”, „Dziewiąte wrota” i „Prawo Bronxu”.

Stopklatka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na początek stacja wyemituje komedię „Hudson Hawk” (emisja w sobotę, 16 stycznia br. o godzinie 18:00) z Bruce’em Willisem w roli głównej. W filmie aktor ten wciela się w tytułową postać - legendarnego włamywacza, który po dziesięciu latach spędzonych w więzieniu, pragnie się ustatkować i rozpocząć nowe, uczciwe życie. Niestety, jest to tylko pobożne życzenie. Wkrótce po wyjściu na wolność Hawk otrzymuje wyjątkowe zlecenie - ma ukraść trzy najpilniej strzeżone dzieła Leonarda da Vinci.

„Rybka zwana Wandą” (emisja we wtorek, 19 stycznia br. o godzinie 21:55) to z kolei komedia kryminalna z Johnem Cleese’em i Jamie Lee Curtis w rolach głównych. Fabuła przedstawia historię kochającej diamenty, atrakcyjnej Amerykanki i jej kochanka, którzy wplątują się w poważną aferę kryminalną. Ten wielokrotnie nagradzany film z mistrzowskim wdziękiem ukazuje różnice kulturowe pomiędzy Amerykanami i Anglikami.

W styczniu br. widzowie zobaczą także „Poranek kojota” (emisja w sobotę, 23 stycznia br. o godzinie 20:00), kultową romantyczno-gangsterską komedię w reżyserii Olafa Lubaszenki. Główny bohater, Jakub (w tej roli Maciej Stuhr), jest rysownikiem komiksów. Pewnego dnia zastępuje swojego kolegę jako kelner na wystawnym bankiecie. Tam poznaje piękną i bogatą piosenkarkę, Noemi. Chłopak nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest ona powiązana ze środowiskiem gangsterskim (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, do łez rozbawi widzów także film „Za jakie grzechy” (emisja w niedzielę, 24 stycznia br. o godzinie16:05), w którym laureatka Oscara Renée Zellweger, wciela się w postać przebojowej i niezwykle ambitnej menadżerki - Lucy Hill. Kobieta całkowicie poświęca się karierze zawodowej. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne polecenie służbowe, które ma jej pomóc osiągnąć upragniony sukces i awans. Tymczasem, atrakcyjne z pozoru wyzwanie, okazuje się zwykłą reorganizacją małego zakładu przemysłowego, w małym i zimnym miasteczku w Minnesocie (więcej tutaj).

Ponadto w styczniowej ramówce Stopklatki widzowie znajdą także takie filmy jak m.in. „Dziewiąte wrota” (emisja w niedzielę, 17 stycznia br. o godzinie 23:00) (więcej tutaj), „Prawo Bronxu” (emisja w sobotę, 23 stycznia br. o godzinie 22:00) (więcej tutaj i tutaj), „Pachnidło: Historia mordercy” (emisja w niedzielę, 17 stycznia br. o godzinie 20:00) czy „Ptaszek na uwięzi” (emisja w sobotę, 30 stycznia br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...